Дякуємо за Ваш відгук! Мы зв'яжемося з Вами протягом 24 годин!
Де придбати?
UA
|
RU
Контакти

Про компанію

Ласкаво просимо на сайт Travel Professional Group!

Туроператор TPG запрошує до співпраці всі турагентства України!

 

Подорож - найкращий час для здійснення бажань.
Подорож з туроператором TPG - мрія, що стала реальністю.

Колектив компанії Travel Professional Group на ринку туристичних послуг з 1994 року. Ми цінуємо Ваш відпочинок і Ваш вільний час. Ми підтримуємо Ваше бажання подорожувати з комфортом і з любов'ю відкривати для себе світ. Ми пропонуємо мрію і здійснюємо її з любов'ю.
Наша компанія є афілійованим учасником найбільшого туристичного співтовариства - Всесвітньої туристичної організації (UNWTO).
Наші партнери - туроператори понад 40 країн світу. Ми співпрацюємо з провідними авіакомпаніями світу: Air France, Lufthansa, Austrian Airlines, SAS, Baltic Airlines, KLM, MAУ, Windrose, Fly Dubai, та ін., що дозволяє нам підтверджувати для наших клієнтів місця на самі «складні» дати.
Ми компетентні. Ми завжди готові допомогти Вам грамотно розробити маршрут подорожі, порадити найбільш зручний варіант перельоту, врахувати всі нюанси і розповісти про специфічні особливості обраної Вами країни. Ви завжди можете бути впевнені в індивідуальному підході і уважному ставленні до будь-яких Ваших побажань.

Професіоналізм, оперативність у роботі, індивідуальний підхід менеджерів TPG, особисто інспектуючих пропоновані готелі, дозволяють швидко і якісно організувати:

  • Індивідуальні тури.
  • Групові та екскурсійні тури.
  • Відпочинок і екскурсійні програми по Україні, організація конференцій, семінарів, тренінгових груп.
  • Освіта за кордоном (курси мов у Великобританії, Франції, на Мальті).
  • Продаж, бронювання і доставка авіаквитків (міжнародні та внутрішні рейси).
  • Продаж квитків на чартерні рейси.
  • Подієвий тур будь-якої складності (весільні тури, тури вихідного дня, поїздки на турніри, фестивалі, карнавали).

Окремим напрямком туроператора Travel Professional Group є надання корпоративного обслуговування підприємствам і організаціям. Ми раді надати Вам комплекс туристичних послуг:

  • організація корпоративних поїздок, конференцій, семінарів та тренінгів;
  • оформлення колективних бізнес-турів;
  • оформлення окремих ділових і приватних поїздок.
Презентація компанії TPG (eng) Презентація компанії TPG (rus)
Виписка    Банківська гарантія 2018-2019  Ліцензія 

 Місія Travel Professional Group: 

1. Задоволення туриста. Ми прагнемо зробити Світ ближче до людини, дати можливість якомога більшій кількості людей дізнатися Світ глибше, черпаючи в ньому енергію для відновлення власних сил. Ми прагнемо перевищити очікування туриста.
2. Надання можливості для повної самореалізації наших співробітників. Ми несемо відповідальність за визнання людської гідності працівників, їх долі в нашому успіху, відбір з їх числа талановитих і мудрих керівників, належного (найвищого в галузі) рівня матеріального забезпечення тих, хто створює наш продукт.
3. Отримання прибутку. Однак ми не ставимо собі за мету отримання прибутку заради прибутку. Нам необхідний прибуток для власного розвитку і реалізації наших цілей.
4. Принесення користі суспільству, в якому ми працюємо. Ми реалізуємо це шляхом створення високих стандартів високопрофесійного бізнесу, наполегливої ​​праці заради задоволення запитів наших партнерів - агентств, а також шляхом надання допомоги тим сферам суспільного життя, які цього потребують, зокрема лікуванню дітей.

5. Затвердження величі Української Держави на міжнародній арені, забезпечення поваги українців і їх досягнень у всьому Світі.

З повагою TRAVEL PROFESSIONAL GROUP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Відпочинок з туроператором Travel Professional Group завжди комфортний і безпечний.
У дорогу з туроператором Travel Professional Group!