Дякуємо за Ваш відгук! Мы зв'яжемося з Вами протягом 24 годин!
Де придбати?
UA
|
RU
Контакти

Місія TPG

КОМАНДА TRAVEL PROFESSIONAL GROUP ПОСТІЙНО ДОКЛАДАЄ МАКСИМАЛЬНИХ ЗУСИЛЬ (ВЖЕ СЬОГОДНІ, І ТАК БУДЕ ЧЕРЕЗ ДЕСЯТИЛІТТЯ) - САМОВІДДАНО І З ВЕЛИЧЕЗНИМ ЕНТУЗІАЗМОМ, НАВІТЬ РУХАЮЧИСЬ ПРОТИ ТЕЧІЇ, АЛЕ ТІЛЬКИ ВПЕРЕД, НАПОЛЕГЛИВО ВДОСКОНАЛЮЮЧИСЬ, ЗАРАДИ ДОСЯГНЕННЯ ВИСОКИХ, БЛАГОРОДНИХ ЦІЛЕЙ, ЯКІ МИ СТАВИМО ПЕРЕД СОБОЮ.

1. ЗАДОВОЛЕННЯ ТУРИСТІВ

Ми прагнемо зробити Світ ближче до людини, дати можливість якомога більшій кількості людей дізнатися його глибше, черпаючи в ньому енергію для відновлення власних сил і одночасно відчуваючи себе затишно і безпечно, як вдома, у будь-якій частині світу. Ми прагнемо перевершити очікування туриста від туристичного продукту високої якості за чесну ціну.

2. МОЖЛИВОСТІ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ НАШИХ СПІВРОБІТНИКІВ

Ми несемо відповідальність за визнання людської гідності членів команди TPG, повагу до них, заохочення ініціативи, стимулювання їх творчості, відбір серед них талановитих і мудрих керівників, що належить (найвищий в галузі) рівень матеріального забезпечення тих, хто створює наш продукт, і отримання ними частини прибутку компанії.

3. ОТРИМАННЯ ПРИБУТКУ

Ми повинні бути прибутковими. Однак, ми не ставимо собі за мету отримання прибутку заради прибутку. Ми не прагнемо отримати його всупереч етичним нормам і нашим моральним цінностям. Нам необхідний прибуток для власного розвитку, реалізації наших цілей і добробуту кожного учасника команди TPG.

4. ПРИНОСИТИ КОРИСТЬ СУСПІЛЬСТВУ, В ЯКОМУ МИ ПРАЦЮЄМО

Ми реалізуємо це шляхом створення високих стандартів високопрофесійного бізнесу, наполегливої ​​праці заради задоволення запитів наших партнерів - туристичних агентств, а також шляхом надання допомоги тим сферам суспільного життя, які цього потребують, зокрема лікуванню дітей.

5. ЗАТВЕРДЖЕННЯ ВЕЛИЧІ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ, УНІКАЛЬНОСТІ і НЕПОВТОРНОСТІ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ У СВІТІ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОШАНИ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ТА ЙОГО ДОСЯГНЕНЬ У ВСЬОМУ СВІТІ.

І ДОПОМОЖЕ НАМ У ЦЬОМУ ГОСПОДЬ!