Дякуємо за Ваш відгук! Мы зв'яжемося з Вами протягом 24 годин!
Де придбати?
UA
|
RU
Контакти

Маврикій

Mauritius_main

Отдых на Маврикии — сказочном острове, затерянным в южной части индийского океана. Белоснежные пляжи, ласковые бирюзовые волны Индийского океана, шикарные отели высочайшего уровня, врожденное гостеприимство маврикийцев и безупречный менеджмент делают отдых на Маврикии популярным среди туристов. Маврикий окружен коралловыми рифами, поэтому купание в прибрежных водах совершенно безопасно. На острове нет ядовитых насекомых, змей и опасных животных. Зато есть прекрасная глубоководная рыбалка, морские прогулки на яхтах и катамаранах и изумрудные поля для гольфа.
Маврикий - одно из самых молодых государств мира. Остров Маврикий входит в Содружество, возглавляемое Великобританией. Главой государства номинально считается английская королева. Размеры острова невелики - 1860 кв. км. Курорт необычен своим этническим и культурным разнообразием жителей, прибывавших сюда на протяжении веков со всех континентов и стран мира: Европы, Азии, Мадагаскара. Они привезли с собой свои обычаи, языки, вероисповедания, которые стараются соблюдать, свидетельством тому - многочисленные религиозные праздники, отмечающиеся здесь.
География поражает своими контрастами: здесь и горы с лесными массивами, и потухшие вулканы, и обрывающиеся скалы, и безбрежные равнины, плато и уникальные заповедники, и многочисленные водопады и озера, коралловые рифы и безмятежные золотые пески бескрайних пляжей.

Географічні дані Маврикія

Маврикій - держава, розташована на островах Маврикій, Родрігес, Агалега та архіпелазі Каргадос-Карахос в південно-західній частині Індійського океану.

Центр острова Маврикій займає високе плато з низкою невисоких гір. Сама висока точка - пік Рів'єр-Нуар (828 м) та три невисоких гірських хребтів. Велика частина острова рівнинна. Уздовж узбережжя тягнеться широка смуга білих піщаних пляжів, порізаних невеликими бухтами.

Клімат Маврикія

Клімат тропічний морський, жаркий, з рясною вологістю, принесеною пасатами з океану. Літо (з листопада по квітень) жарке і вологе: +25 ° C вночі, +30 ° C і вище днем, вологість досягає 80%. Зима (з травня по жовтень) більш прохолодна і суха: +17 ° C вночі, +23 ° C днем. Температура води на протязі року становить +22 .. + 26 ° C.

Прохолодні й несприятливі для відпочинку періоди - червень і липень. Попри комфортну денну температуру +20 .. + 25 ° C, дмуть сильні вітри. А ось погода в серпні-вересні влаштує тих, хто не любить сильну спеку.

Населення Маврикію

До теперішнього часу на острові Маврикій сформувалося населення, яке на 60% складається з індійців, 20% - креолів і китайців, 10% становить біла громада. І хоча тут немає расової дискримінації, змішані шлюби не вітаються ні в одній з громад. Представники різних народів (індійці, європейці, китайці, араби, таміли, африканці та ін.), що прибували на острів з Азії, Європи або Африки, привозили свої звичаї, мову, культуру, віросповідання і звичаї, які збереглися донині. Тут мирно уживаються різні релігії, індуїстські та буддистські храми, мусульманські мечеті та християнські церкви часто стоять на одній вулиці. Остров'ян об'єднує креольська мова (понад 50% з 1.5 млн. населення складають креоли - нащадки французьких колоністів і рабів, вивезених з Мадагаскару), національна література і танець "сега", що має своє походження від африканської музики часів рабства. Державною мовою на острові Маврикій є англійська. Однак більшість місцевих жителів спілкуються між собою креольською або французькою. Французькою мовою виходить велика частина періодичних видань. Телепередачі транслюються чотирма мовами.

Mauritius_people_1Mauritius_people_2

Мова Маврикію

Офіційною мовою в країні вважається англійська, як і в інших країнах Співдружності. Широко поширені різні креольські діалекти, а також французька мова - спадщина французької колонізації.

90% населення говорить на абсолютно особливому діалекті - це французько-маврикійська креольська мова, цією ж мовою видаються основні друковані видання Маврикія і відбувається велика частина повсякденного спілкування жителів острова. Граматична основа і словниковий запас цієї мови - французького походження із сильним впливом африканських діалектів.

Релігія Маврикію

52% населення сповідує індуїзм, християни становлять 28,3% (католики - 26%, протестанти - 2,3%), мусульмани - 16,6%, буддисти 3,1% (2003). Влада Маврикія проводять політику гармонійного поєднання різних релігій.

Часовий пояс Маврикію

Різниця в часі з Києвом - плюс 2 години в зимовий період, в літній період - плюс 1 годину.

Валюта Маврикія

Міжнародна назва: MUR

Маврикійська рупія дорівнює 100 су. В обігу знаходяться паперові купюри у 25, 50, 100, 200, 500, 1000 і 2000 рупій, монети в 1, 5 і 10 рупій, а також в 5, 10, 20 і 50 су. Дрібні розмінні монети у зв'язку з інфляцією все більше виходять з ужитку, але у внутрішніх районах вони як і раніше в обігу.

Обмін іноземної валюти необмежений, обмін можна зробити в будь-якому банку або в обмінних пунктах готелів (комісійні дещо більші). Обмін рупій на іноземну валюту проводиться тільки в аеропорту при виїзді з країни. Кредитні карти та дорожні чеки приймають практично у всіх готелях, магазинах і туристичних агентствах. Також практично повсюдно встановлені банкомати.

Транспорт Маврикію

Air Mauritius щодня виконує рейси з Маврикія на острів Родрігес (знаходиться під юрисдикцією Маврикію): 500 км долаються за годину з невеликим. Туди ж (а також на острови Товариства) можна дістатися і на поромі.

Бюджетний спосіб переміщення по острову - автобуси. Мережа їх маршрутів дуже велика, самі автобуси знаходяться в непоганому стані, а в деяких навіть є кондиціонери. Вартість проїзду залежить від відстані, квитки прямо в салоні виписує кондуктор.

Таксі можна взяти в аеропорту або біля готелю. Вартість поїздки складає в середньому 15-20 MUR за кілометр, при поїздках на далекі відстані тарифи знижуються. Для поїздок на коротку відстань - це досить дорогий вид транспорту, а ось найняти таксі на весь день - набагато вигідніше: за 2500 MUR можна розглянути всю красу острова.

Торг при обговоренні вартості поїздки не те щоб рекомендується - він необхідний. Часто можна домовитися з працівниками готелю, які порадять надійних водіїв таксі або замовлять машину самі.

Свята/Події/Фестивалі Маврикію

Маврикій - справжній калейдоскоп найрізноманітніших культур. Тому в житті острова постійно трапляються барвисті фестивалі та свята, в яких бере участь все населення. Туристи можуть відвідати не всі з цих заходів, але видовищних процесій на їх частку припадає чимало. На Маврикії відзначають китайський Новий Рік - свято весни. Цей день не обходиться без рясних бенкетів і костюмованих ходів по вулицях з драконами та феєрверками.
У січні відзначається південно-індійське свято Казадей - день очищення від поганих вчинків. В цей день можна спостерігати ритуальні обмивання і ходіння по палаючому вугіллю, безліч релігійних вистав і процесій. Так само на Маврикії відзначають Ніч Шиви - Шиваратрі, яка супроводжується паломництвом остров'ян в Гран Басен для обмивання. Процесії виглядають дуже барвисто.
Індійський Новий Рік і свято Холі - це радість для всіх. Старі й малі раді обсипати вас кольоровою пудрою, на вогнищах спалюють опудало Холіки, потім зустрічають Новий Рік частуваннями та веселощами.
Різними офіційними заходами: церемоніями, карнавалами, ходами, виставами відзначається День незалежності Маврикія.
Весь острів святкує день пам'яті місцевого католицького святого - Жака Дезіре Лаваля, багато хто відвідує його могилу в Порт Луї.
Найяскравіше свято пізньої осені, яке дуже цікаво побачити на Маврикії - це Дівалі, індуїстське свято, присвячене богині Лакшмі та перемозі світла над темрявою. Тисячі глиняних лампадок з вогниками прикрашають вулиці Порт Луї. Це свято з задоволенням відзначають всі жителі Маврикія. Дуже широко і весело святкуються католицьке Різдво і всі мусульманські свята.
Якщо ви хочете уточнити дату кожного зі свят, звіртеся з щорічними релігійними календарями - адже щороку вони мають різні дати.
1-2 січня - європейський Новий рік.
січень-лютий - китайський Новий рік.
лютий-березень - індуїстське свято Маха Шиваратрі, Ніч Шиви.
12 березня - День незалежності Маврикія.
квітень - індуїстське свято Холі.
квітень-травень - індуїстський Новий рік.
квітень-травень - Великдень (робочий день).
1 травня - Свято праці.
9 вересня - день пам'яті святого Жака Дезіре Лаваля.
серпень-вересень - індуїстське свято, День народження Ганеші.
жовтень-листопад - індуїстське «свято вогнів» Дівалі.
1 листопада - День всіх святих.
24-25 грудня - Католицьке Різдво.
Вихідні дні в державних установах на Маврикії - це субота і неділя.

Кухня Маврикія

Кухня Маврикія така ж різноманітна, як і його населення. Креольська кухня Маврикія - це рис, морепродукти та різноманітні екзотичні соуси для приготування риби та м'яса. Найбільш популярний індійський соус каррі. Традиційно рис приправляють саме каррі. Страву подають з рибою, м'ясом, або морепродуктами - устрицями, креветками. Обов'язковою частиною цього блюда є соковиті овочі.

Індійські коржі «пури» використовують як основу для місцевих бутербродів, їх начиняють салатами, рибою, м'ясним асорті та обов'язково додають соус.

На Маврикії ви можете поласувати відмінною китайською локшиною і безліччю місцевих автентичних страв. Це, наприклад, роугаллі, середземноморське блюдо з помідорів, цибулі, часнику і будь-якого виду м'яса або риби, та дауб - з тушкованого восьминога. Риба і морепродукти займають на місцевому столі основне місце. Море рясніє рибою, але найбільше на острові люблять тунця, дораду, морського язика, барабульку та марліна. Рибу готують всілякими способами: коптять, смажать на вогні та вугіллі, їдять сирою з лимонним соком, варять з ароматними добавками.

Особливим делікатесом вважаються прісноводні раки "камарон", краби, лангусти, восьминіг з віндає або карі, равлики, різні черепашки, морські їжаки. Все це готують по-різному, але завжди з великою кількістю свіжих овочів, яких на Маврикії дуже багато. Страви щедро приправляють спеціями та прянощами. Тут можна спробувати батат, томати, баклажани, маленький зелений огірок з клейкою шкіркою "Лало", маніок, кабачки, гарбуз, патисони та інші малознайомі нам овочі.

Фрукти на цьому райському острові представлені у великій різноманітності. Тут готують індійські пиріжки «Самос», де в листковому тісті запечені різноманітні овочі, м'ясо або риба. З солодощів часто подають легкий йогурт «ласі», спеціальний сироп «алуду», свіжі фрукти.

Алкогольні напої на Маврикії виробляють недорогі, такі як ром або пиво, а вина привізні, тому дуже дорогі. Ми радимо вам спробувати такі місцеві делікатеси, як «королівський салат» - серцевину пальми з копченим філе блакитного марліна, відомий маврикійський білий ром Green Island і місцеве пиво різних сортів.

Комунікації та зв'язок на Маврикії

Інтернет
У кількох великих містах є інтернет-кафе. Також доступ в інтернет пропонують більшість готелів.

Телефонний зв'язок на Маврикії

Місцеві дзвінки здійснюються з телефонів-автоматів, що працюють як за телефонними картками (автомати з жовтою стрілкою над кабіною), так і по монетах (використовуються монетки в 1 і 5Rs). Телефонні карти (30 хв. - 40RS, "абонемент" на 8 годин - 400RS) продаються в офісі "Mauritius Telecom", в тютюнових кіосках, на заправних станціях і в ресторанах. Міжнародну розмову можна замовити на переговорному пункті "Maurutius Telecom" або зробити з готелю (майже на 20% дорожче). Дзвінок на переговорному пункті замовляється та оплачується (близько 90Rs за 3 хв.) заздалегідь, незалежно від того, вдалося з'єднатися з абонентом чи ні.

Для дзвінка в країну слід набрати 8 - 10 - 230 (код Маврикія) - номер абонента. Міжміські коди на території країни відсутні, всі номери набираються прямим викликом. Для дзвінка з Маврикія на острів Родрігес використовується "міжнародна схема" - слід набрати 00 - 095 - номер абонента, при цьому "зворотний" дзвінок з Родрігеса прямий, без додаткових кодів.

Митні правила Маврикію

Ввезення і вивіз іноземної та національної валют необмежений (декларація обов'язкова). Для осіб, яким виповнилося 18 років дозволено безмитне ввезення 200 сигарет, 50 сигар або 250 гр тютюну, міцних спиртних напоїв - не більше літра, вина або пива - до 2 л, до 250 мл туалетної води або один маленький флакончик духів, а також відео-, фото - та іншої побутової техніки - по одному предмету кожного найменування.

Заборонено ввезення наркотиків та препаратів, що містять наркотичні речовини, зброї, військового спорядження та амуніції, фруктів і харчових продуктів з Африки, Східної та Південно-Східної Азії, насіння, рослин і квітів, а також автомобільних покришок. Заборонено вивіз виробів з коралів і предметів, піднятих з дна моря. Для перевезення тварин необхідний дозвіл ветеринарної служби Міністерства сільського господарства Маврикія.

Магазини та покупки в Маврикії

Найпопулярніший природний сувенір - різнобарвна земля «Шамарель». У скляну посудину поміщаються шари рожевого, помаранчевого, жовтого, коричневого та блакитного грунту. Також популярністю користуються моделі дерев'яних старовинних вітрильників, вироби з кашеміру, текстилю, ванільний чай, місцевий ром Green Island і, звичайно ж, тростинний цукор. Ювелірні прикраси з дорогоцінними каменями тут в середньому на 40% дешевше, ніж в Європі.

Магазини, як правило, відкриті з 9:30 до 19:30 (в Порт-Луї) або з 10:00 до 18:00 (в інших містах) в будні дні, щосуботи - з 12:00 до 17:00 в столиці, в інших містах вони зазвичай працюють довше. Універмаги працюють в неділю - з 9:00 до 12:00. Раз в тиждень (зазвичай в четвер після обіду) маврикійські торговці влаштовують собі вихідний на півдня. У столиці магазини щосуботи не працюють, але всі торгові точки на набережній Codan відкриті до 18: 00-19: 30. Найбільший ринок на острові розгортається у Флаке, він так і називається: Flacq Market.

Особливо жвава торгівля спостерігається щочетверга та щонеділі в містечку Катр-Борне, коли відкривається місцевий ярмарок, а також в Гудлендс - у вівторок і четвер.

Корисні телефони Маврикію

Служба порятунку (поліція, пожежники, швидка допомога) - 999
Швидка медична допомога - 114
Поліція - 208-70-13/20
Пожежна охорона - 995

Пам'ятки по Маврикію

Якщо ви цікавитеся живою природою, вам обов'язково потрібно побувати в Флік-ан-Флак, де є пляжі та заповідник "Казела-Берд-Парк".

Близько містечка Волмар ви можете відвідати однойменний заповідник площею 700 га, де живе безліч рідкісних видів тварин, можливі піші, велосипедні та автомобільні екскурсії. У західній частині острова любителі природи можуть знайти для себе багато цікавого - реліктовий ліс Макшабе він же Махабі Беломб, найбільший природний заповідник на Маврикії, національний парк "Ущелина Чорної річки", острівець Беніта, бухта ТАМАРИНДА, гора Морн-Брабан (550 м), а також неперевершені місця для морської риболовлі.

Парк Рів'єра-де-Ангільес дасть вам можливість познайомитися з життям крокодилів, гігантських черепах, хамелеонів, мавп, кажанів серед смарагдових джунглів. Недалеко від північного узбережжя, в океані, розташована група островів Куен-де-Світ, Іль-Ронд, Ме-о-Серпентс, Габріель, Іль-Плат, Іль-д'Амбре. Всі ці острови - природні заповідники. Саме навколо них можна займатися дайвінгом. На сході Маврикія знаходяться незайманий ліс Доманс-дю-Шассер і угіддя іланг-іланг, Монтань-дю-Ліон (Левова гора, 480 м), водоспади Гранд-Рів'єр-Сюд-Ест в гирлі однойменної річки, Оленячий острів і Мис диявола.

Харчування у Маврикії
У ресторанах готелів зазвичай організовують досить різноманітний «шведський стіл». Крім того, на острові є «іменні» ресторани знаменитих шефів - Алана Дюкасса і Вінета Батіа. Вельми хороший місцевий коктейль з кокосового молока з додаванням рому.

Місцеві кулінарні шедеври: «салат мільйонера» із серцевини пальми, копчене філе блакитного марліна, «самуссі» - трикутні пиріжки з начинкою з овочів і м'яса, обсмажені в олії, маврикійський білий ром Green Island і маврикійське пиво Phoenix, Blue Merlin і Black Eagle.

«На чай» звичайно залишають 10% від загальної суми замовлення.

Медицина в Маврикії

Воду можна пити з-під крана, але все ж рекомендується вживати бутильовані напої. Продукти можна купити на ринках, але рекомендується мати при собі медикаменти для шлунку через велику кількість спецій в стравах місцевої кухні. Укуси багатьох представників місцевої фауни можуть викликати алергічні реакції. У морі слід дотримуватися обережності - шипи та колючки багатьох морських мешканців залишають хворобливі рани.

Безпека в Маврикії

Швидка зміна погоди на Маврикії - не рідкість, тому слід брати з собою не тільки легкі речі, але теплі речі з дощовиками. Дощі, хоч і нетривалі, але сильні. Також настійно рекомендовані сонцезахисні окуляри та креми (рівень інсоляції на Маврикії дуже високий навіть в похмурі дні), міцне взуття і пляжні капці (трапляються уламки коралів).

Мабуть, єдиний неприємний момент, який може зіпсувати туристам тутешній відпочинок - незапланована зустріч з деякими місцевими морськими мешканцями, чиї шипи залишають хворобливі рани.

Ніяких спеціальних щеплень не вимагається. Отруйних тварин і комах на острові немає, проте укуси деяких представників місцевої фауни можуть викликати алергічні реакції.

Воду в готелях можна пити з-під крана (вона проходить ретельне очищення), але рекомендується все ж вживати бутильовану.

Поліцейських на вулицях небагато, рівень злочинності дуже низький. Кишенькові крадіжки та дрібне злодійство зустрічаються лише у великих туристичних районах.

На Маврикії росте і практично безконтрольно продається на пляжах особлива наркотична трава. Вживати та навіть просто мати її при собі - серйозне порушення закону, за яке можуть накласти великий штраф або навіть вислати з країни. Тому на пляжах всіх готелів варто з особливою обережністю ставитися до комівояжерів, які торгують різними сувенірами. Така торгівля офіційно узаконена, і жоден готель, навіть найвищої категорії, не має права прогнати їх зі свого пляжу.

Розваги в Маврикії

На мисі Кап-Малере розташована крихітна церква Нотр-Дам-Оксільятріс, відома своєю покрівлею, химерним інтер'єром з різьбленого дерева і дахом в формі гігантської морської раковини.

Тріоле - село, знамените найбільшим індуїстським храмом на Маврикії - Махесварнатх-Шивала. «Оленячий острів» (Ile aux Cerfs) - красиве місце з відмінними пляжами та прозорою лагуною, де займаються вітрильним спортом, підводним плаванням і водними лижами.

У Роз-Хілл знаходиться безліч шкіл, коледжів і Маврикійський університет. Це жваве містечко також знамените своїми будівлями в колоніальному стилі, побудованими на італійський манер театром, галереєю і торговими рядами арабського кварталу.

У місті К'юрпайп, розташованому практично в центрі острова, знаходяться Королівський коледж, будівля ратуші, безліч колоніальних будівель, ботанічний сад. Місцеві магазини та ресторани майже завжди заповнені, особливо під час новорічних урочистостей і футбольних матчів (поруч з містом розташований найбільший стадіон на Маврикії). Неодмінно варто відвідати що знаходиться неподалік Тру-о-Серф - згаслого вулкану з кратером 85 метрів глибиною і 200 метрів шириною. В 6 км від К'юрпайпа знаходиться національний парк «Ущелина Чорної річки» (Black River Gorge) з безліччю рослин і рідкісних птахів.

У Бухті Черепах (Тертл-Бей) можна оглянути руїни древнього поселення Балаклави.

Маєбург - містечко з багатим минулим, побудоване в бухті Гран-Порт, що приваблює туристів замком Шато-Робійяр з Музеєм національної історії (старовинні карти та гравюри, мечі корсарів і останки затонулих кораблів). Крім прогулянок, варто відвідати кондитерську фабрику і церкву Нотр-Дам-дез-Анж.

Суяка - маленьке село, розташоване уздовж скелястих берегів округу Саван. Воно відрізняється мальовничою природою: сад Телфейр, скелі Грі-Грі, прикрашені вигадливою ​​«ліпниною» через багаторічну ерозію, і, звичайно, водоспади Рочестер.

Музей «Вікторія 1840» - це старовинна цукрова фабрика, будівля якої була ретельно відновлена і тепер слугує частиною культурної спадщини острова. У ньому розмістилися фонд Манігліє (учня великого Анрі Матісса) і Музей сучасного мистецтва.

У 12 км від Порт-Луї знаходиться місто Мока - друге за важливістю місце на острові після столиці. Місцеві «must see»: колишній особняк губернатора «Ле-Редьют», музей Будинок Еурека, культурний центр Домейн-ле-Пайл, Інститут Ганді, де знаходиться Фольклорний музей індійських іммігрантів.

Ще на Маврикії можна побувати в ботанічному саду «Памплемус» (Pamplemousses), маєтку «Ле-Домен-де-Пай» (Le Domaine des Pailles), де відтворена атмосфера колишньої колоніальної садиби та демонструється весь процес приготування рому - від обробки цукрової тростини до дегустації.

Більшість розваг на острові має спортивний характер: це гольф, теніс, верхова їзда, велосипедні прогулянки, сноркелінг, водні лижі, серфінг, байдарки та каяки, парашутний спорт. Крім того, на острові відкрито парк водних атракціонів Leisure Village, а при деяких готелях на азартних туристів чекає казино.

Новини
04.09.2020 Маврикий: этапы открытия границ!

31 Августа премьер-министр Маврикия объявил, что открытие границ будет проходить в три этапа. 

10.04.2019 Королевские каникулы на Маврикии!

LUX* Resorts & Hotels совместно с TPG объявляет о начале конкурса «Королевские каникулы» для туристических агентств СНГ.

20.03.2019 Елена Бойко о Miss Travel Ukraine, стипендиальном конкурсе и внутреннем туризме

В субботу, 16 марта, член совета директоров национального туристического оператора Travel Professional Group Елена Бойко выступила в прямом эфире на телеканале Espreso.TV.

27.12.2018 Вдохновляем на путешествия

Предлагаем вам познакомиться с нашими социальными сетями поближе.

26.09.2018 Павло Петренко: Виїхати за кордон з дитиною стало набагато простіше

Міністр юстиції України Павло Петренко розповів про зміни в українському законодавстві щодо спрощення виїзду за кордон з дитиною.

26.09.2018 TPG дарит бонусы на сумму 25 000 000 UAH

Национальный туристический оператор Travel Professional Group подготовил для своих любимых туристов приятный сюрприз! 

07.04.2018 Конкурс Lux* Stars: Выиграй Путешествие на Маврикий!

LUX* Resorts объявил о начале конкурса LUX* Stars для туристических агентств Украины, России и СНГ!

05.07.2017 Интересные факты про Маврикий

Республика Маврикий (Republique de Maurice) расположена в юго-западной части Индийского океана, восточнее острова Мадагаскар (в 900 км) и находится на островах Маврикий, Агалега, Родригес и архипелаге Каргадос-Карахос.

28.07.2016 Незабываемый опыт кайсерфинга на Маврикии!

Окруженный бирюзовыми водами океана, Маврикий очарует Вас своей красотой и шармом и не оставит равнодушными даже самых взыскательных гостей.

02.06.2016 Открытие чартерной программы по Мальте

Уважаемые коллеги, приглашаем на бизнес-завтрак по Мальте.

07.09.2015 Подорожуйте разом з AIR FRANCE ! Настав час шалених тарифів!

Подорожуйте разом з AIR FRANCE ! Настав час шалених тарифів!

24.03.2015 Путешествие в Африку: 5 причин отправиться на Маврикий

Маврикий - одно из самых удивительных, необычных и красивых мест в мире. Впервые ступив на его землю, знаменитый писатель и острослов Марк Твен потерял дар речи, а позже написал: "Сначала Бог увидел Маврикий, а потом создал рай. По его образу и подобию".

20.09.2014 Неймовірно ексклюзивна пропозиція від TPG!

У вас є унікальний шанс відпочити на острові міліонерів в готелі 5* де люкс рівню за шалено низькою ціною – мінус 70%!

14.04.2014 На острове Маврикий геологи обнаружили следы исчезнувшего континента

Геологи обнаружили в песках на острове Маврикий следы древних вулканических пород, которые сформировались примерно 1,9 млрд лет назад и, по мнению ученых, существовали в виде небольшого, давно исчезнувшего континента на месте современного Индийского океана.

14.04.2014 THE RESIDENCE MAURITIUS ПРЕДЛАГАЕТ СПА ДЛЯ ДЕТЕЙ

Отель The Residence на восточном берегу острова Маврикий предлагает в своем спа комплексе The Sanctuary процедуры для своих маленьких гостей. Семьи, отдыхающие в отеле The Residence Mauritius теперь не должны беспокоиться о том, куда пойти детям, пока родители принимают спа-процедуры – дети могут приятно провести время вместе с ними. 

14.04.2014 ОДНА ИЗ САМЫХ ДОРОГИХ МАРОК В МИРЕ БЫЛА ВЫПУЩЕНА НА О.МАВРИКИЙ

Марка «Голубой Маврикий» является первой маркой, выпущенной на острове Маврикий в далеком 1847 году. Известно всего о 6-ти таких экземплярах марки "Голубой Маврикий". В 1993-ем году консорциум маврикийских банков и предприятий приобрёл марку за 1 150 000 долларов США. В настоящее время ее стоимость гораздо выше, однако о точной цифре сказать сложно.

14.04.2014 РАЗНОЦВЕТНАЯ ЗЕМЛЯ: ПРИРОДНЫЙ ФЕНОМЕН НА МАВРИКИИ

Шамарель - село на юго-западе Маврикия, где проживают около 700 человек. Село известно на весь мир природными достопримечательностями в его окрестностях: водопадами, которые образует река, падающая прямо в кратер потухшего вулкана и цветными песками.