Дякуємо за Ваш відгук! Мы зв'яжемося з Вами протягом 24 годин!
Де придбати?
UA
|
RU
Контакти

Японія

title=

Япония — островное государство, состоит из 6 848 меньших островов, расположенных в Тихом океане на самом востоке мировой карты, может быть, поэтому ее называют, как страна Восходящего Солнца. 99% территории страны приходится на четыре крупнейших острова - Хоккайдо, Хонсю, Сикоку и Кюсю, а 80% территории островов покрыты горами и холмами. С севера на юг протяженность Японского острова составляет 3000 км. Японию омывают воды Тихого океана, а также Японского, Восточно-Китайского и Охотского морей.
Туризм: каждый турист обязательно найдёт здесь что-то интересное для себя. Если Вы желаете открыть для себя эту страну, туры в Японию от компании Travel Professional Group помогут Вам осуществить эту мечту. Мы уверены, что какой бы Вы не выбрали тур, Вы обязательно вернётесь домой полны ярких и незабываемых впечатлений. Ведь по-другому просто не может быть! Отдых в Японии – это больше чем отдых в самом простом понимании этого слова, в чём лично Вы можете убедиться на собственном опыте! В целом, Японию посещает разнообразный, но неизменно обеспеченный контингент: в основном это туристы, уже побывавшие во множестве стран, а также бизнесмены. Лишь в одном Япония «подкачала» — по крайней мере для бюджетного путешественника — цены здесь высоки, а понятия «низкий сезон» не существует в принципе. Что же до количества достопримечательностей и музеев — с этим здесь всё в порядке: Япония найдёт, чем удивить гостей, и в …дцатый приезд...

Географічні дані Японії

Японія - острівна держава в Східній Азії, розташована на великому архіпелазі, що знаходиться біля тихоокеанського узбережжя Азії. Відповідно до системи географічних координат, Японія лежить на 36 ° на північ від екватора і на 138 ° на схід від Гринвіча. Країна розташовується на північний схід від Китаю і Тайваню (відокремлена від них Східно-Китайським морем) та на сході від Кореї (відокремлена Японським морем). На півночі від Японії лежить Сибір, географічна область Росії.

Основними островами архіпелагу є (з півночі на південь): Хоккайдо, Хонсю («суша»), Сікоку і Кюсю. Також до складу країни входять близько 3 000 менших островів, включаючи Окінаву. Деякі з них населені, а деякі - ні. Загалом, площа Японії 377 915 км2, з яких 374 744 км2 складає суша, а 3 091 км2 - водний простір. Японія за розміром більша, ніж Німеччина, Малайзія, Нова Зеландія і Великобританія, вона в 1,7 рази більше Кореї та в 10 - Тайваню.

Клімат Японії

Острови Японського архіпелагу мають досить значну (близько двох тисяч кілометрів) протяжність з півночі на південь. Це пояснює той факт, що в окремих частинах, здавалося б, невеликої країни спостерігаються такі різні погодні умови. При цьому спостерігається чітка зміна пір року, а також певна послідовність природних явищ, зокрема, тут можна передбачати сезонні зміни погоди з точністю до декількох днів.

Величезний вплив на прогноз погоди в Японії надає не тільки особливе географічне положення, але і численні морські течії. Все це обумовлює різний температурний фон в окремих регіонах.

Якщо на самому північному острові Японії ще лежить сніговий покрив, то на півдні (зокрема на острові Окінава) вже відкрито пляжний сезон.

Населення Японії

Чисельність населення Японії на початок 2015 року становить близько 126 485 000 чоловік. За чисельністю населення Японія входить у першу десятку країн світу. Однак за останнє десятиліття характер природного руху населення різко змінився. Пік чисельності населення «Країни раннього сонця» припав на грудень 2004 року - тоді воно перевищувало 127,84 млн. чол.

Мови Японії

Сучасна японська мова - це державна мова Японії, на якій говорять фактично всі 125 мільйонів жителів, а також японці, які постійно мешкають на Гаваях, в Америці та інших країнах. Японська також використовується жителями Китаю і Кореї. Саме ці країни перебували під японською окупацією в першій половині 20 століття.

Релігія Японії

Основною релігією країни є синтоїзм (до 1945 року релігія вважалася державною). На сьогодні державна єдина релігія в Японії відсутня і жителі цієї країни вважають що у них немає спеціального віросповідання. В країні крім синтоїзму досить широко поширений буддизм і дещо менше християнство. Календар в Японії григоріанський. Однак повсюдно поширене літочислення за назвами ер правління імператорів.

Велику кількість традицій і звичаїв японці запозичили саме з двох колись дуже значних релігій - синтоїзму і буддизму. Наприклад церемонія одруження проводиться за синтоістськими ритуалами. Похорони частіше проводять, слідуючи буддійським обрядам.

Часовий пояс Японії

+ 9 години за Гринвічем: взимку різниця з Україною + 6 годин, влітку + 7 годин.

Валюта Японії

Грошова одиниця Японії - ієна, рівна 100 сенам. Ієна - старовинні золоті та срібні монети Японії, рівні 1,5 г чистого золота і 24,3 г чистого срібла. Після проведення монетарної реформи було введено десятирічну систему національної валюти (одна сота ієни називалася Сена, одна десята Сени - рин). Ієна замінила дзен - досить складну грошову систему епохи Едо (1600-1868), в рамках якої паралельно існували золоті, срібні, мідні та паперові грошові знаки як центрального уряду, так і 244 окремих князівських володінь.

Транспорт в Японії

Основні види транспорту для пересування по країні - поїзди та морський транспорт.

Головне залізничне підприємство країни - компанія Japan Rail (JR). Вона володіє лініями експрес «синкансен» і національною мережею залізниць. Крім експресів, є поїзда «ТОККО» ( «лімітований експрес», найшвидший), «кюко» ( «експрес»), «кайсоку» ( «швидкий») і місцеві поїзди «Фуцу» ( «звичайні»). Всі головні залізничні станції в столичному районі Токіо розташовані на кільцевій лінії JR Яманоте. Поїзди обладнані м'якими кріслами, автоматами з кавою і прохолодними напоями, в них також обов'язково є туалет, міський телефон і табло японською таі англійською мовами. Для пересування по залізницях зручно використовувати проїзний квиток Japan Rail Pass (дійсний тільки для мандрівників з туристичною візою, купується заздалегідь). Цей квиток дає можливість необмеженого пересування на поїздах, автобусах і поромах компанії Japan Rail, а також на деяких потягах приватних компаній протягом певного терміну (одного, двох або трьох тижнів). Квиток іменний, передача його іншій особі заборонена, при перевірці необхідно пред'явити паспорт, щоб підтвердити законність придбання.

В Японії добре розвинена система автобусних маршрутів. Більшість з них працює з 7:00 до 21:00, а деякі автобуси, які обслуговують віддалені райони, ходять з 5:30 до 23:00. На кожній зупинці вказується назва, маршрут і його номер (на жаль, частіше японською). Оплата проводиться перед виходом з автобуса. У місті поїздка коштує близько 200 JPY, за межами міста - в залежності від відстані. Є одноденний проїзний квиток вартістю близько 1200 JPY (600 JPY для дітей до 12 років), який в ряді випадків дійсний також і для проїзду на метро.

Метро розвинене тільки у великих містах, лінії діляться на зони. Потяги ходять з п'ятихвилинним інтервалом з 5:00 до 23: 30-00: 00. Плата за проїзд відрізняється на різних маршрутах і залежить від зони, складаючи від 120 до 1500 JPY. Вагони пофарбовані в різні кольори в залежності від лінії та мають особливі місця сірого кольору («silver seats») для людей похилого віку та інвалідів, займати які не слід.

Таксі легкодоступні, але дуже дорогі. Тариф починається з 650 JPY в Токіо (500-580 JPY в інших містах), далі - по 80-90 JPY за кожен наступний кілометр. За кожну хвилину простою стягується додатково 45-50 JPY. З 23:00 до 6:00 плата за проїзд дорожче на 30%.

Свята Японії

1 січня - Новий рік;
15 січня - День повноліття;
11 лютого - День заснування держави;
21 березня - День весняного рівнодення;
29 квітня - День зелені;
3 травня - День Конституції;
4 травня - День відпочинку;
5 травня - День дітей;
20 липня - День моря;
15 вересня - День вшанування людей похилого віку;
21 вересня - День осіннього рівнодення;
10 жовтня - День спорту;
3 листопада - День культури;
23 листопада - День праці;
23 грудня - День народження покійного Імператора Акіхіто.

Кухня Японії

В японській кухні широко використовують свіжі або зовсім сирі продукти. Гастрономічні «три кити»: рис, риба і водорості. Найпопулярніші страви: «сусі» ( «суші») - понад 200 видів, «сасімі» ( «сашимі») - скибочки сирої риби, які, як і сусі, подаються з соєвим соусом і зеленим хріном « васабі », а також« сукиякі» (смажена яловичина), овочі та соєвий сир« тофу ». Взагалі, страв на основі сої тут маса: другий хліб, що й казати!

Ще в Японії можна спробувати «мармурове м'ясо» бика і покуштувати підігріте рисове вино саке, міцністю 16-19 °. Національний суп номер один - «місо» з ферментованої соєвої маси та рибного бульйону з додаванням водоростей, грибів, тофу, м'яса і риби. Варто поласувати «темпура» - шматочками риби або м'яса, обсмаженими в клярі в киплячій олії. Гурманам без забобонів порекомендуємо ніжну свинячу відбивну в сухарях «тонкацу», а також міні-шашлички «якіторі» (з птиці) і «кусіякі».

Комунікації в Японії

Стільниковий зв'язок
Мобільні телефони та пейджери "європейських" стандартів зв'язку в Японії не працюють.
При дзвінку на мобільний телефон необхідно набирати 8 - 010 - 81 - <код оператора мобільної мережі> - <номер абонента>.

Телефонний зв'язок
Вуличні телефони-автомати бувають чотирьох видів - міжнародні телефони сірого (зеленого) кольору з написом "ISDN" (працюють за телефонними картками різного номіналу), жовті та блакитні міжміські телефони (працюють як за телефонними картками, так і по монетах в 10 і 100 ієн ), місцеві червоні телефони, дещо менші за розміром і працюють тільки по монетах в 10 ієн. Правила користування телефонами пояснені на малюнках всередині будки. Вартість 1 хвилини телефонної розмови складає від 140 до 270 ієн в залежності від часу доби, розмова по телефону-автомату в межах Токіо - близько 10 ієн за хвилину.
При дзвінку на стаціонарний японський телефон необхідно набрати 8 - 10 - 81 - <код міста> - <номер абонента>. Код міста необхідно набирати без першого "0" в коді.
Коди деяких міст: Акіта - 188, Асикага - 284, Вакаяма - 734, Імабари - 898, Йокогама (Аоморі) - 175, Йокогама (Канагава) - 45, Кавасакі - 44, Кагосіма - 992, Кіото - 75, Кітакюсю - 93, Кобе - 78, Масуда - 856, Мито - 292, Нагасакі - 958, Нагоя - 52, Ніїхама - 897, Окаяма - 86, Омута - 944, Осaка - 6, Саппоро - 11, Сендай - 22, Сіогама - 22, Такамацу - 878, Такаока - 766, Тіба - 43, Токіо - 3, Токуяма - 834, Фукуока - 849, Футю - 423, Хакодате - 138, Хіросіма - 82, Ебін - 984, Ямагуті - 839. У деяких випадках код міста пишеться з додаванням перед ним цифри "0", наприклад: Саппоро - 011.

Митні правила Японії

Обмежень на ввезення іноземної валюти немає, проте суми, еквівалентні 1 млн JPY і більше, підлягають обов'язковому декларуванню.

Безмитно можна ввезти 500 гр тютюну, 400 сигарет, 100 сигар, три пляшки винно-горілчаних виробів (кожна - не більше 0,75 л), дві унції (56 мл) духів, подарунків і сувенірів, загальною вартістю не більше 200 000 JPY.

При ввезенні тварин або рослин, необхідно звернутися на карантинну стійку. Заборонено ввезення вогнепальної зброї, порнографії, наркотиків (за наркотики загрожує депортація і довічна заборона на в'їзд в країну), а також свіжих фруктів і овочів. Є обмеження на ввезення хутра, медичних препаратів (особливо ті, що містять 1-дезоксіефедрін) і косметики.

Магазини та покупки в Японії

Найбільш дорогі магазини розташовані у кварталі Синдзюку, на вулиці Аояма-Дорі, токійських «Єлисейських полях». Молодь же воліє одягатися в районі Сібуя, де багато недорогих супермодних магазинів. Універмаги в Японії називають «депато» (від англійського department store) - вони тут справді величезні, набагато більше паризьких Gallerie Lafayette і Printemps. Найголовніші японські універмаги - «Міцукоси», «Мацудзакі», «Мацуо», «Ісетан», «Кейо» та деякі інші розташовані в районах Гінза і Сіндзюку.

Характерні японські сувеніри - ляльки самураїв і гейш, розмальовані віяла із зображенням сакури та пейзажів, панно з ієрогліфами, предмети національного одягу, вироби з кераміки та порцеляни. Справжнє роздолля тут для шанувальників аніме і манги: купа журналів, книг, дисків, постерів.

Що, безумовно, варто купувати в Токіо, так це ювелірні прикраси та біжутерію. Ціни на них, правда, не нижче європейських, але цілком розумні, зате дизайн - приголомшливий. Шедеври з перлів знаходяться в галереї «Тасака». Зверніть увагу на різні аксесуари. Їх ту безліч. Ніде у світі, ви не знайдете такого асортименту шапочок, шарфиків, шкарпеток, тощо. Японці найбільші любителі та цінителі аксесуарів у світі.

Популярністю користується 100% натуральна японська косметика на основі перлів, водоростей і екстрактів молюсків. Ну і нарешті, товар, який можна порадити привезти з Японії - всіляка електроніка, гаджети та комп'ютерні ігри.

В Японії не заведено торгуватися на ринках чи в магазинах.

Нові колекції багатьох європейських дизайнерів з'являються в першу чергу саме в Токіо.

Купувати сувеніри можна в аеропорту перед вильотом: ціни не відрізнятимуться від сувенірних крамничок в містах.

Корисні телефони в Японії

Japan Help Line (цілодобово, англійською мовою): 0120-461-997

Пожежна охорона, швидка допомога - 119, поліція - 110 (виклик безкоштовний, при дзвінку з вуличного телефону-автомата перед набором номера потрібно натиснути червону кнопку)

Телефонні коди міст: Токіо - 3, Осака - 6, Нагоя - 52, Кіото - 75, Нагасакі - 958, Саппоро - 11, Хіросіма - 82, Йокогама – 45

Пам'ятки Японії

Символ країни - «Священні ворота» ( «торії»), дерев'яні ворота святилища Іцукусіма на священному острові Міядзіма, що стоять прямо у воді в маленькій бухті, а також знаменита гора Фудзі (Фудзі-сан, 3 776 м) - один з найкрасивіших вулканів у світі. Ще одним символом країни вважається міст Сето-Охаси (1988 р), перекинутий через Внутрішнє Японське море (Сето) від Хонсю до Сікоку.

В Японії виробляють кращі у світі перли, тому численні «перлинні ферми» - цікаві туристичні об'єкти, які відвідує до півмільйона іноземних туристів в рік.

Острів Окінава - головний морський курорт Японії. Його природні багатства - корали всіх забарвлень, рідкісні чорні перлини, що видобуваються тільки тут.

У Саппоро, адміністративному центрі Хоккайдо, відкритий Центр зимових видів спорту, один з найбільших в Азії, є ботанічний сад з унікальною підбіркою рослин з різних широт, численні музеї та квартал розваг Сусукіно.

Пам'ятки Камакури - храми Сугімото-дера (734 р), Кенте-дзі (1253 р) з найстарішим дзвоном в країні (1255 р), Енгаку-дзі з «залом святих реліквій» Сяріден (1282 р), храм Цуругаока Хатиман (1063 г.), а також «лотосові ставки» Гендзі та Хейке з перекинутим через них "щасливим" Барабанним мостом. Також - 13-метрова бронзова статуя Дайбуцу або «Будда Аміда» (1252 р) і «чудове джерело» в печері Дзенарай-Бентен.

В Осаці цікаві в першу чергу Осакський замок, океанаріум, синтоїстський храм Суміесі, буддійський храм Ситеннодзі та «Японський Голлівуд» - Universal Studio Osaka.

Популярна розвага - «вечеря з гейшами», яка в обов'язковому порядку пропонується туристам в Японії.

Харчування в Японії

Ціни на продукти в Японії

Питна вода 1,5 л - 1.44 USD;
Молоко (близько 3% жирності) 1 л 1.60USD;
Хліб - 0.48USD;
Яйця 12 шт - 1.05USD;
Рис 1 кг - 3.42USD;
Курячі грудки, 1 кг - 4.38USD;
Місцевий сир, 1 кг - 7.02USD;
Яблука, 1 кг - 1.40USD;
Апельсини, 1 кг - 1.23USD;
Картопля, 1 кг - 4.05USD;
Вино 0,7л - 7.22USD;
Пиво місцеве, 0,5 л - 0.80USD;
Сигарети 1 пачка - 4.32USD.

Медицина в Японії

Японська медицина - це мекка високих технологій в даній галузі. З цим твердженням важко не погодитися. Займаючи провідне місце у світі по оснащенню сучасним обладнанням, так званого, Hi-Tech класу, і активно впроваджуючи інноваційні методи лікування, Японія анонсує цілком доступні ціни за медичні послуги.

Безпека в Японії

Рівень злочинності надзвичайно низький, але забувати про елементарні запобіжні заходи туристам все ж не варто. Гостям країни варто пам'ятати, що іноземні мови в Японії не поширені. Зустріти на вулиці англомовного перехожого - один шанс зі ста. Втім, тим, хто заблукав обов'язково допоможуть поліцейські, в обов'язки яких входить "трансфер" іноземців в готелі. Крім того, всі написи в метро і дорожні покажчики дубльовані латиницею, що трохи полегшує орієнтування в місті.

Розваги в Японії

Національний парк Дайсецуан
Найбільший національний парк в Японії (площею 2309 кв. км) знаходиться в центральній частині Хоккайдо. Парк, що складається з декількох гірських масивів, вулканів, озер і лісів чудово підходить для пішохідних прогулянок і катання на лижах. Він надзвичайно популярний в літній час і на початку осені, коли вам дійсно потрібно кілька днів, щоб втекти від натовпу мегаполісу. В Соункіо знаходяться гарячі джерела та ущелини. Це прекрасне місце для початку екскурсії в глибину парку. Фурано - це один з найзнаменитіших японських лижних курортів, який вважається чи не найкращим у світі. На північний схід від Фурано знаходяться віддалені села з гарячими джерелами Токашідаке Онсен і Шірогане Онсен, де можна подорожувати пішки та на лижах далеко від великого скупчення людей.
Район Шібуя в Токіо - місце зосередження готелів для закоханих на будь-який смак. Будинки найрізноманітніші, починаючи від мініатюрних готичних замків до близькосхідних храмів. Кімнати вражають своїм дизайном: від гаремної пишності до екстравагантних стилів. На ваш вибір можна отримати номер з вібраційний ліжком, дзеркалами на всю стіну з відеокамерами (не забудьте взяти з собою плівку при від'їзді).

Національний парк Кірішіма
Кірішіма, на півдні Кюсю, відомий своїми чудовими гірськими пейзажами, гарячими джерелами, приголомшливими водоспадами Сенгіра-таки та весняними первоцвітами. Одним з найбільш захоплюючих пішохідних маршрутів в Японії є екскурсія з села Ебін-коген у напрямку до вулканів. Більш короткі екскурсії включають прогулянки навколо групи вулканічних озер, з них озеро Рокканон має найбільш інтенсивний колір, глибокий синьо-зелений. Вид на південь з гори Карахуні-Дейк просто чудовий: в ясний день ви можете бачити місцевість до самого Кагосіма - найближчого великого міста, та чинного вулкана.

Фудзіяма
Найвища гора в Японії (висотою 3776 м) - це єдина природна пам'ятка, яку хочуть побачити мандрівники. Фудзі-сан - це абсолютно симетричний вулканічний конус; останнє виверження відбулося в 1707 році. У виключно ясну погоду, якщо вам пощастить, ви зможете побачити Фудзіяму з Токіо, але більшу частину року рахуйте себе щасливцем, якщо ви побачите її на відстані 100 м, оскільки Фудзіяма практично недоступна для огляду і майже весь час прихована хмарами. Найкрасивіший вид відкривається зазвичай взимку або ранньою весною, коли сніжна шапка привертає цвагу своєю мальовничістю.

Півострів Ното-Хант
Цей півострів можна порекомендувати для любителів цікавого поєднання суворих пейзажів, традиційного селянського стилю життя і легких "дієтичних" пам'яток. У цьому районі проходить безліч фестивалів, таких, наприклад, як Фестиваль Годзіндзо Дайко Набуне в Вадзіма (31 липня - 1 серпня), під час якого проходить парад барабанщиків з масками на обличчях і в головних уборах, зроблених з водоростей; Фестиваль Ісізакі Хото (початок серпня), відомий завдяки своєму параду ліхтарів на високих жердинах. На півострів Ното можна легко доїхати поїздом з Канадзави, Такаока або Тоями.

Національний парк Рісірі Ребун
Національний парк запрошує туристів на зручні для прогулянок острова Рісірі та Ребун; на протилежній від них стороні лежить рівнина Саробецу, що простягнулася вздовж заболоченої берегової лінії на 34 км.
На півночі рівнини Саробецу розташоване прибережне містечко Вакканай. Японці приїжджають сюди тільки для того, щоб подивитися на російський острів Сахалін, а потім пройтися до мису Соя-Мисак, самої північної точки Японії. Як ви вже здогадалися, Вакканай- відправний пункт для подорожі на два прекрасні острови.

Новини
20.03.2019 Елена Бойко о Miss Travel Ukraine, стипендиальном конкурсе и внутреннем туризме

В субботу, 16 марта, член совета директоров национального туристического оператора Travel Professional Group Елена Бойко выступила в прямом эфире на телеканале Espreso.TV.

27.12.2018 Вдохновляем на путешествия

Предлагаем вам познакомиться с нашими социальными сетями поближе.

26.09.2018 Павло Петренко: Виїхати за кордон з дитиною стало набагато простіше

Міністр юстиції України Павло Петренко розповів про зміни в українському законодавстві щодо спрощення виїзду за кордон з дитиною.

26.09.2018 TPG дарит бонусы на сумму 25 000 000 UAH

Национальный туристический оператор Travel Professional Group подготовил для своих любимых туристов приятный сюрприз! 

02.01.2018 Внимание! Новые правила оформления визы в Японию

С 1 января 2018 года введены новые правила оформления визы в Японию.

18.12.2017 Завершающее событие "Год Японии в Украине"

2017 был объявлен годом Японии в Украине. Был избран официальный логотип «Года Японии в Украине», посвященного празднованию 25 годовщины установления дипломатических отношений между Японией и Украиной. 

10.11.2017 Упрощение визовых требований в страну восходящего солнца – Японию!

Япония – такая удивительная и уникальная страна, в которой уживается бешенный ритм современности и традиции предков, урбанистические города и древние памятники архитектуры и всё это в таком прекрасном единстве, от которого перехватывает дух! 

26.08.2017 Япония: Гэталимпийские игры (18 сентября 2017 г.)

Вы когда-нибудь слышали об Гэталимпийских играх?

07.08.2017 В Гонконге проходит впечатляющее шоу миллионов пузырьков

В Гонконге проходит выставка "Мемориальное возрождение" японского художника Синджи Охмаки. Инсталляция побуждает людей задуматься о важности жизни.

03.08.2017 Япония: Историческая тюрьма в г. Нара превращается в гостиницу

16 июля была проведена экскурсия по историческому зданию исправительного учреждения для несовершеннолетних в г. Нара, которое к 2020 году переоборудуют в гостиницу.

01.08.2017 Средняя продолжительность жизни в Японии достигла рекордной отметки

Средняя ожидаемая продолжительность жизни в Японии в 2016 году достигла рекордной отметки как для мужчин, так и для женщин, сообщает Министерство здравоохранения, труда и благосостояния Японии.

29.07.2017 Япония: летняя радуга на Хоккайдо

Лаванда, мята перечная, перекати-поле и другие цветы полностью расцвели в г. Накафурано на Хоккайдо. 

25.07.2017 Искусственный интеллект будет ставить диагнозы в больницах Японии

Новый шаг в роботизации общества сделали в Японии.

21.07.2017 В Токио ученые удивили зрителей новым изобретением

 Роботы, которые издалека выглядят, как настоящие рыбы!

18.07.2017 Япония: Парад гигантских светящихся фигур (2-7 августа 2017)

У каждого фестиваля - своя легенда.

13.07.2017 Япония: Всем влюблённым - Танабата!

C 6 по 8 августа в Сэндае - столице префектуры Мияги - отмечают праздник Танабата. Чтобы иностранным туристам было понятнее, его сравнивают со Днём Святого Валентина.

11.07.2017 Япония. Карацу: выносим рыбу

Со второго по четвертое ноября в приморском городе Карацу, префектура Сага, пройдёт традиционный фестиваль Карацу Кунчи. 

06.07.2017 Формула-1 в Японии (6-8 октября 2017года)

Трудно представить себе более развитую в плане технологий страну, чем Японию.

03.07.2017 Япония: праздник мертвых О-Бон

Считается, что в этот день души мертвых навещают своих живых родственников.

01.07.2017 Япония: Безвиз расширяется: еще одна страна готовится открыть границы для украинцев

В Японии началась работа над введением безвизового режима с Украиной.

30.06.2017 Япония: в городе Киото готовится к открытию кафе известной сети Starbucks

Свои двери для посетителей заведение откроет 30 июня.

28.06.2017 Япония: Невероятная дружба дайвера и рыбы уже более 25 лет

Татеямский залив в японской префектуре Чиба - это место встречи двух невероятных друзей - местного ныряльщика Хируоки Аракава (Hiroyuki Arakawa) и азиатского овцеголового губана по имени Ёрико (Yoriko).

19.06.2017 В Токио открылся ресторан "ложных заказов"

В Токио, Япония, открылось уникальное заведение "Ресторан ложных заказов", где работает персонал с болезнью Альцгеймера и другими мозговыми расстройствами.

19.11.2016 Экскурсионный тур: Сакура в цвету

Встреча весны в Японии – это вальс цветов сакуры, который закружит Вас в вихре невообразимых ароматов, создавая вокруг завораживающую гармонию.

06.08.2015 Японська Вечірка 13.08: запрошуємо відкрити Японію разом с TPG!

Поспішайте долучитися до лав везунчиків, які матимуть дійсно приголомшливий вечір!

07.05.2015 ТОКИЙСКИЙ ОТЕЛЬ ПРЕДЛАГАЕТ «НОМЕРА ПЛАЧА» СВОИМ ПРЕКРАСНЫМ ГОСТЬЯМ

Уникальную возможность предоставил женщинам отель Mitsui Garden Yotsuya в столице Японии, Токио. 

20.04.2015 Самый надежный аэропорт мира, не потерявший ни единого чемодана за всю историю

С ежегодным пассажирооборотом в 15 млн. человек (для сравнения: Борисполь принимает 6 млн. пассажиров в год), японский аэропорт города Осака Kаnsai умудрился за всю историю своей функциональности не потерять ни единого чемодана!

27.03.2015 Символы Лаоса и Японии показаны на памятной монете

Банк Лаосской Народно-Демократической Республики объявил о выпуске в обращение серебряной монеты, посвященной 60-летию установления дипломатических отношений между Лаосом и Японией.

24.03.2015 Сказочный парк в Японии

Сказочный парк в Японии

25.12.2014 Могила Иисуса Христа в Японии

Ежегодно на Рождество к могиле приезжает до 10 тысяч японских христиан.

09.09.2014 Японія стає доступнішою: тури на будь-який бюджет!

ЯПОНІЯ на будь-який бюджет! Не змарнуйте унікальній шанс відвідати найдивовижнішу країну в світі по дуже привабливим цінам!

14.04.2014 Фестиваль Битвы воздушных змеев ( 3-5 мая 2014)

Празднование Фестиваля Битвы воздушных змеев традиционно пройдет 3-5 мая в городе Хамамацу, Япония, чтобы отметить День детей. В эти дни в небе над территорией Nakatajima Дюн, одних из крупнейших песчаных дюн Японии, можно увидеть красочное зрелище из более чем 100 гигантских воздушных змеев.