Дякуємо за Ваш відгук! Мы зв'яжемося з Вами протягом 24 годин!
Де придбати?
UA
|
RU
Контакти

Угорщина

Венгрия

Венгрия - страна, где плещется голубой Дунай и пестрит парусниками Балатон, где растет паприка и круглый год цветут лотосы Хевиза, где чернобровые хозяйки харчевен и чард не устают угощать путников дымящимся гуляшом и сладким токаем, где живут романтичные и меланхоличные мадьяры, они же - венгры. Изобретательная Венгрия считается родиной спичек и кубика Рубика, шариковых ручек и кинескопа, цветного телевидения и звукозаписи, а также катастрофически сложного языка с 25 падежами – особой гордости венгерской нации. А еще эта плодородная земля подарила миру чардаш и Ференца Листа с его «Венгерскими рапсодиями», автобус «Икарус» и Имре Кальмана с его опереттами, торт «Эстерхази» и Джорджа Сороса с его фондом. Даже легендарные гусары, смелые, веселые, шумные, - и те из Венгрии.

Отдых в Венгрии – это термальные СПА-курорты и аквапарки, яхт-клубы и винодельни, старинные замки и кулинарные шедевры. А еще это самая солнечная страна Центральной Европы: солнце здесь светит 1979 часов в году!

Географічне положення Угорщини

Угорщина розташована в Центральній Європі в басейні Карпат. Максимальна відстань з півночі на південь - 268 км, зі сходу на захід - 528 км. На півночі межує зі Словаччиною, на північному сході - з Україною, на сході - з Румунією, на півдні - з Сербією (республіка в складі Нової Югославії), Хорватією і Словенією, на заході - з Австрією. Площа країни - 93030 км кв. Територія Угорщини в основному рівнинна. Дунай, який формує частину угорсько-словацького кордону, різко повертає на південь, ділячи країну на два регіони. Середньодунайська рівнина займає більшу частину регіону на схід від Дунаю, на сході заходячи на територію Румунії, а на півдні - Сербії. На півночі розташовані відроги Альп і найвища точка Угорщини - гора Кекеш (1015 м). В Угорщині розташовані два легендарних озера - Балатон і Хевіз. Перше вважається одним з головних природних скарбів Угорщини - в сонячний день ви навряд чи зможете відрізнити його від моря! Вода тут прозора, з легким блакитним відтінком. На околицях можна знайти масу недорогих ресторанчиків, де подають свіжу рибу і морепродукти. Сюди їдуть любителі рибної ловлі, які бажають провести день на тенісних кортах або полях для гольфу, ну і, звичайно ж, велосипедисти - уздовж берегів озера прокладено сучасні велосипедні доріжки.

Карта Венгрии

Клімат Угорщини

Прогноз погоди в Угорщині має рідкісну властивість - щоразу приємно дивувати. Помірно континентальний клімат з м'якою зимою і теплим ласкавим літом створює прекрасні умови для поїздки в країну в будь-який час року. Безпосередній вплив на погоду в Угорщині надає її вдале географічне розташування. Країна вигідно відрізняється перед сусідніми центральноєвропейськими державами захищеністю від холодних атлантичних вітрів пасмами гірських хребтів Карпат і Альп. Весь рік погода в Угорщині відрізняється стабільністю і спокоєм. Істотні температурні перепади не спостерігаються. Самий жаркий місяць в році - серпень, найхолодніший - січень.

+6
°
C
H: +
L: +
Будапешт
Вторник, 21 Февраль
Прогноз на неделю
Ср Чт Пт Сб Вс Пн
+ +12° + + + +
-2° + + -3° -4° +

Транспорт Угорщини

Регулярні рейси з Києва до Будапешту здійснює авіа компанія «Візз Ейр», аеропорт «Жуляни». Тривалість перельоту невелика - трохи менше двох годин.

Між Києвом і Будапештом також курсують безпересадочні поїзди із зупинкою в Хайдусобосло (близько 24 годин в дорозі).

З Києва, Львова, Одеси і Дніпропетровська в Будапешт ходять автобуси. З закарпатських міст Ужгород, Мукачево, Хуст та ряду інших щодня відправляється до 10 автобусів і маршрутних таксі.

Дуже зручно в Угорщину їхати на машині - спільний кордон дозволяє вам виїхати вранці зі Львова і, завдяки відмінним автобанам Угорщини бути в Будапешті вже до обіду, а в Хевізе - після обіду. Не сподівайтеся занудьгувати під час поїздки. Пейзажі за вікном будуть відкриватися фантастичні!

У західні і південні регіони Угорщини зручно також добиратися з аеропорту Відня, що дозволяє планування туру з авіа перельотом з регіонів України (Харкова, Дніпропетровська та Одеси) без пересадок.

Залізничний транспорт в Угорщині розвинений прекрасно: з Будапешта можна доїхати практично в будь-яке місто країни. Перевезення виконує державна компанія MAV. Квитки на поїзди, що прямують по території Угорщини, продаються на вокзалах (відстані невеликі, тому купувати квиток заздалегідь необхідності немає). Куплений квиток, як правило, діє протягом дня.

Однак варто мати на увазі, що карта залізниць Угорщини являє собою промені, що розходяться з центральної точки – Будапешта. Це робить незручним переміщення між близько розташованими містами, якщо вони знаходяться на різних «променях» - необхідна стиковка в столиці. Щоб не втрачати багато часу, в цих випадках варто скористатися міжміськими автобусами. За автобусні перевезення в Угорщині відповідає компанія Volanbusz Transport. Вартість проїзду на автобусі виходить трохи вище, ніж на поїзді, зате автобуси ходять досить часто, а рівень комфорту в них відповідає всім європейським стандартам. Мережа маршрутів охоплює практично всю країну, є і міжнародні рейси. Квитки продаються в касах на автостанціях або у водіїв.

І поїзда, і автобуси цілком комфортабельні, підтримуються в хорошому стані, ходять за розкладом, надають «перекус» і туалет.

Будапешт і міста на берегах Дунаю пов'язує поромне сполучення, а в літній час з угорської столиці можна сплавати до Відня.

Угорські таксі мають логічну табличку «taxi» і номерний знак жовтого кольору, тарифи вивішені на дверному склі або на приладовій дошці. У великих містах посадка буде коштувати 100-200 HUF, 1 км шляху - 140-280 HUF, хвилина очікування - 30-50 HUF. На прохання клієнта водій зобов'язаний надати рахунок.

Населення Угорщини

На кінець 2014 року, населення Угорщини склало 9 870 151 чоловік.

Мало хто знає, але сучасна (цілком, здавалося б, європейська) нація свій початок бере від стародавніх уральських племен. Багато століть назад протовенгри залишили в тайзі «родичів» - Хант і мансі - і перейшли до кочового способу життя, з часом діставшись до території сучасної Угорщини. Незважаючи на те, що Угорщина застала і турецьке панування, і римських імператорів, і майже 6 століть «співіснування» з Австрією, сучасне населення тут досить монолітне. Левову частку (майже 95%) представляють етнічні угорці. До речі, самі угорці називають себе мадярами. Національних меншин тут теж предостатньо, найчисленніші з них - цигани і німці. Більшість угорців католики або протестанти. Представників інших релігій тут небагато, хоча, зрозуміло, епоха глобалізації сприяє швидкому поширенню ісламу на європейських територіях. Населення Угорщини - не виняток.

title=Венгрия

Мова Угорщини

Належить до фіно-угорської сім'ї мов, в якій він разом з мансійською і хантийського мовами складає угорську групу.

В Європі віддалено спорідненими мовами є фінський і естонський, проте носії цих мов розуміти угорців не в змозі. Сам факт приналежності угорської мови до фіно-угорським стояв під сумнівом. Угорська мова має мінімальну кількість запозичених та інтернаціональних слів, володіє унікальною фонетикою голосних. Угорська широко поширена в Закарпатській області України, а також в місцях компактного проживання угорської нацменшини в Сербії, Румунії, Словаччини, Хорватії, Австрії, Словенії.

Релігія Угорщини

У країні налічується близько 260 культових організацій і релігійних об'єднань, що охоплюють своїм впливом 74% населення. Серед віруючих 73% складають католики і греко-католики, 22% - реформати і протестанти інших напрямків, 4% - євангелісти (лютерани). Приблизно по 0,2% налічують баптисти, православні різного штибу, іудеї. Існує незначна буддистська громада.

На сьогоднішній день релігійне життя в Угорщині регламентується Законом про релігію, прийнятому ще в 1990 році. Згідно з цим законом для реєстрації будь-якої релігійної організації (яка позначається як «церква») необхідно, щоб було в наявності 100 послідовників, керівник, центр організації і простий статут. В цьому випадку місцевий суд повинен зареєструвати організацію як «церкву». Кожна така «церква» отримує державні субсидії на нерухомість, а також на утримання загальноосвітньої конфесійної школи, якщо така організація є. На адресу своєї релігійної організації віруючі можуть перераховувати 1% прибуткового податку. Пожертвування, які церкви самі збирають зі своїх віруючих, є їх приватною справою, і чиновники не контролюють цей процес. Головна вимога до всіх церков полягає в тому, що жодна церква не може займатися господарською діяльністю, тобто їм заборонено навіть здавати свої будівлі в оренду.

Часовий пояс Угорщини

Вся територія Угорщини знаходиться в середньоєвропейському часовому поясі і на одну годину випереджає час за Гринвічем (GMT + 1), на 2 години відстає від московського. Влітку Угорщина переводить стрілки годинника на літній час, воно триває з останньої неділі березня до останньої суботи жовтня.
Щодо київського часу: і літній, і зимовий час відстає на 1 годину.

Венгрия

Валюта Угорщини

Національна валюта Угорщини - форинт (міжнародне позначення - HUF, всередині країни - Ft.), Що дорівнює 100 філерам. В обігу монети по 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100 форинтів і банкноти по 100, 200, 500, 1000, 2000, 5000, 10000 і 20 000 форинтів.

Банки працюють в будні дні з 8.00 до 15.00, по п'ятницях більшість з них закривається о 13.00. Субота і неділя - вихідні. Угорський Національний Банк (Будапешт, V р-н, Сабадшаг тер, 8) працює з понеділка по п'ятницю з 10.30 до 14.00. У неробочий час можна скористатися автоматами для обміну валюти і численними банкоматами.

Обмін валюти рекомендується робити тільки в офіційних обмінних пунктах, довідку про обмін валюти необхідно зберігати до виїзду з країни. Валюту можна також обміняти в турагентствах (1% комісійних), поштових відділеннях (часто курс занижений), банках і обмінних пунктах на вокзалах. Великі суми краще міняти в турагентствах і банках. Зворотний обмін дещо ускладнений - банки конвертують тільки половину суми, але не більше $ 100, при цьому віднімуть 7% комісійних. З документів необхідно пред'явити квитанцію про первинний обмін і паспорт. Купівля понад 20 тис. форинтів в обмінному пункті проводиться лише при пред'явленні паспорта. Повсюдно приймаються кредитні карти і дорожні чеки провідних світових платіжних систем.

Повернення ПДВ (AFA, на промтовари - 25%, на продукти і послуги - 12%) здійснюється при покупці товарів на суму понад 25 тис. форинтів і проводиться протягом 90 днів з дня покупки. Це правило не діє відносно предметів старовини і творів мистецтва. У Будапешті є кілька магазинів, в яких можна оформити tax-free покупку (відшкодування не більше 18% з 25% AFA). При виїзді товар в оригінальній упаковці (!!) пред'являється на митний огляд, в результаті чого ставиться штамп на оригінал рахунку і бланк повернення ПДВ. Повернення здійснюється в форінтах, при покупці на кредитну картку повернення здійснюється банківським переказом.

Чайові прийнято давати офіціантам, перукарям, таксистам і навіть медикам - зазвичай близько 10% від суми рахунку. У ресторані чайові на столі залишати не прийнято, при оплаті рахунку вони передаються безпосередньо офіціанту.

Свята, події, фестивалі Угорщини

Щорічно в Угорщині стартують десятки різнопланових фестивалів. Від музичних open-air (найвідоміший з них - «Острів» Sziget Fesztival за участю світових та європейських зірок музики) до щомісячних винних і гастрономічних фестивалів.

Основні календарні свята Угорщини:

1 січня: Новий рік
Зустрічати наступаючий Новий рік угорці зазвичай починають напередодні ввечері. За католицьким календарем 31 грудня - день Святого Сильвестра, тому і саме новорічне свято часто називають просто Сильвестр. У святкову ніч прийнято багато шуміти і веселитися, як правило, на вулиці, тому магазини і вуличні намети всю ніч торгують різноманітними дудками і клаксонами. Там же всю ніч продаються гарячі сосиски зі свинини, які користуються величезною популярністю у відпочиваючих. На святковий стіл обов'язково подається смажене порося, якому на щастя потрібно покрутити хвостик. Не прийнято подавати птицю або рибу, так як існує повір'я, що тоді щастя може спливти або полетіти.

14 лютого: День Святого Валентина (День всіх закоханих)
Угорці святкують День Святого Валентина з 1989 року так само, як це роблять у всьому світі. Символи свята - великі червоні серця, амури, купідони. Прийнято дарувати шоколадні серця та інші невигадливі подарунки з романтичним ореолом.

15 березня: День угорської революції 1848 року
В цей день в місті Пешт (нині частина Будапешта) почалася «Угорська весна» - буржуазна революція, безкровне національно-визвольний рух угорців за незалежність від влади австрійської династії Габсбургів, яке пізніше переросло у війну проти Австрії та її союзників. В результаті переговорів борців за незалежність з імператором Францем Йосипом II більшість їхніх вимог були виконані. Незважаючи на безкровний характер перетворень незалежність угорців була невигідна австрійському імператорському дому, тому незабаром Франц Йосип II домовляється з російським царем про військову допомогу для придушення угорської волелюбності. Як державне свято цей день почали відзначати в Угорщині після розпаду Австро-Угорської імперії, з 1918 року. Щорічно 15 березня по всій країні вивішують угорські триколори.

Великдень (за католицьким календарем)
Великдень - найважливіше релігійне свято Угорщини. Напередодні в суботу віруючі розфарбовують крашанки в усі кольори веселки. Пізно ввечері сплячим дітям прямо в ліжечка кладуть маленькі подарунки, щоб вони з ранку їх виявили. Традиційний святковий сніданок складається з крашанок, копченої або вареної шинки, хрону, пирога-плетінки і гарячого шоколаду. Після сніданку багато хто вирушає до церкви, щоб там помолитися в честь воскресіння Ісуса Христа і освятити святкову їжу. А в понеділок молодь розважається традиційним «окропленням». Колись молодим хлопцям було звично обливати дівчат з ніг до голови з відра, а в наші дні вони бризкаються духами або одеколоном, вимагаючи за це поцілунок або розписне яєчко. Прийнято дарувати фарбовані яйця, шоколадних зайців, а також фігурки ангелів, Богоматері, святих.

1 травня: Свято праці (День праці)
Перший день травня з давніх-давен відзначався угорцями як свято весни. І лише пізніше, в кінці XIX століття, народна традиція влаштовувати в цей день гуляння та застілля придбала ідеологічний відтінок об'єднання трудящих усього світу під червоними прапорами.

Навіть після повної відмови угорців від комуністичного вчення першотравень не втратив для них своєї святкової атмосфери. І зараз профспілки організовують гуляння в найбільших міських парках з виступами популярних артистів, цирковими виставами, ярмарком та оркестром.

10 травня: День матері
Діти дарують своїм матерям квіти і символічні подарунки, зазвичай художні вироби, які вони змайстрували своїми руками.

20 серпня: День Святого Іштвана в Угорщині
Головне державне свято Угорщини. Вважається днем ​​заснування угорської держави. У 1000 році в цей день був коронований перший король Угорщини Іштван (Стефан), який заклав основи християнського угорської держави європейського зразка. За велінням римського Папи Георгія, який канонізував короля Іштвана, цей день став святом в 1083 році. По всій країні святкування проходить дуже пишно, з парадом, оркестрами. Естергомський кардинал служить месу в будапештському Кафедральному соборі (базиліці) Святого Іштвана, де знаходяться мощі правої руки короля. Після меси урочиста процесія проносить раку з мощами по місту. Завершується свято вражаючим феєрверком на горі Геллерт над нічним Дунаєм. Колись в цей день відзначали свято врожаю. Народна традиція відзначати його існує і понині. Традиційно в цей день в селах плетуть вінки з колосків, випікають перший хліб з борошна нового врожаю, все це освячують у церкві, а потім коровай урочисто розрізають і смакують.

23 жовтня: День пам'яті угорського повстання 1956 року
Це національне свято шанування пам'яті угорців, які повстали проти панування СРСР. Крім того, 23 жовтня - День проголошення Угорської республіки (1989 рік). У 1956 році в Угорській народної республіки почалися заворушення населення, незадоволеного політичними репресіями та неефективною економічною політикою угорських ставлеників радянського керівництва. Люди вимагали виведення радянських військ з країни; створення нового уряду на чолі з прем'єр-міністром Імре Надем, суду над партійним лідером Матяшем Ракоші і його соратниками, що побудували ефективний каральний апарат для всіх інакомислячих і розвалили економіку Угорщини спробами перетворити її з аграрної країни в промисловий колос, що спричинило за собою сільськогосподарську кризу і падіння рівня життя.

У відповідь на це 4 листопада в непокірну країну вторглися радянські війська. Угорщина просила в ООН допомоги проти радянського вторгнення, але отримала лише моральну підтримку. У листопаді, після великого кровопролиття, угорська революція була пригнічена потужною армією Союзу. Імре Надь, багато інших керівників і сотні учасників повстання були страчені. Тисячі були кинуті в тюрми. Вимушено емігрували з країни понад 200 тисяч осіб.

Радянські війська залишалися в Угорщині аж до 1991 року.

31 жовтня: Хеллоуін - переддень Дня всіх святих (Самайн)
Хоча Хелловін в Угорщині масово не святкується, молодь не пропускає нагоди повеселитися точно так, як їхні закордонні однолітки. У нічних клубах проходять тематичні вечірки і маскаради, веселі компанії переодягаються, лякають і розігрують один одного.

6 грудня: Католицький день Святого Миколая
В Угорщині напередодні Дня святого Миколая діти ставлять свої чисто вимиті черевики на підвіконня, щоб вранці знайти в них солодощі, горіхи і фрукти чи навіть маленькі іграшки. В цей день в Угорщині починається різдвяна закупівельна «лихоманка».

25 грудня: Католицьке Різдво
Напередодні Різдва, 24 грудня, угорці влаштовують сімейний урочистий обід, обмінюються подарунками. До цього дня в будинку, як правило, вже стоїть вбрана ялинка.

На головних міських площах по всій країні теж встановлюють величезні ялини і відкривають гучні веселі ярмарки під відкритим небом. На щедро прибраних різнокольоровими гірляндами вулицях звучить «жива» музика. 25 і 26 грудня прийнято, щоб родичі наносили один одному візити. Напередодні Різдва віряни дотримуються традиції подавати на стіл лише пісні страви, причому їх повинно бути непарна кількість (3, 5, 7 або 9). Коронна страва - приготований особливим способом короп. У ніч на 26-е грудня віруючі відправляються на службу до церкви. На наступний день гурмани відзначають свято без обмежень, навпаки, стіл повинен ломитися від різноманітних м'ясних і солодких страв.

Особливості кухні Угорщини

Для того, щоб дізнатися секрети місцевої кухні, необхідно заглянути в минуле. Сучасна угорська кухня являє собою синтез азіатських компонентів з німецькими, італійськими та слов'янськими інгредієнтами. Сьогодні в кулінарному «котлі» Угорщини плавляться всі національні традиції континенту, але найбільш оригінальні місцеві страви сходять до традицій мадярів. Кочове минуле угорців чітко проявляється в переважанні на їх нинішніх столах м'ясних виробів (в основному, з птиці, свинини і яловичини), так само як і в кількості страв, що готуються на відкритому вогні, - досить згадати гуляш, pоrkоlt (рагу) або рибальський суп! У 15 столітті король Матеуш і його дружина-неаполітанка ввели в кулінарний обіг нові інгредієнти і спеції, зокрема, цибулю і часник, без яких неможливо уявити жодну «правильну» угорську страву сьогодні. Пізніше територію Угорщини і Трансільванії стали активно освоювати саксонці, вірмени, італійці, євреї і серби, які привнесли свої рецепти приготування страв. У період Оттоманської імперії скарбничка місцевих кулінарних секретів поповнилася елементами старовинної турецької кухні, включаючи солодощі, борошняні вироби під назвою bejgli, рецепти приготування баклажанів, фаршированих перців і місцевого різновиду голубців - так званих tоltоtt kаposzta. За часів Австро-Угорської імперії місцева кухня, зрозуміло, зазнала і вплив австрійської кулінарії, причому запозичення страв і методів обробки продуктів часто носило творчий характер.

Сьогодні в угорській кулінарії представлено все розмаїття традицій регіону, тому кожного, хто відправиться в гастрономічну подорож по цій країні, чекає низка яскравих вражень. Взяти хоча б північну частину Великої рівнини. Саме тут народився рецепт найбільш відомого з наших страв - супу «гуляш», який придумали місцеві скотарі. Не намагайтеся порівнювати угорський гуляш з будь-яким іншим гуляшем, який вам довелося скуштувати де б то не було, оскільки автентичний гуляш - це густий, насичений спеціями суп, який найкраще виходить з м'яса сірих угорських биків! Тут же народився і рецепт Hortobаgyi pancake - пряних млинців з начинкою із телятини, які зазвичай подаються в якості закуски, а також slambuc - ситної страви, що готується на відкритому вогні з картоплі і локшини з додаванням ароматної копченої грудинки. Цей район здавна славиться як батьківщина неперевершених угорських слив (Szatmаr) і яблук (Szabolcs) - невичерпного сировини для знаменитої «палинки», яка так полюбилася жителям Східної Долини!

Кулінарна популярність області навколо озера Тиса пов'язана з рецептом приготування томленою баранини (регіон Карцаг, Karcag), який є частиною культурної спадщини ЮНЕСКО. Що ж особливого в цій страві? А те, що вона не для людей зі слабкими нервами: у хід йдуть практично всі частини тварини - голова, ноги і навіть тельбухи, причому все це готується на великому відкритому вогні. Отже, прямуємо на Карцаг, де щорічно проходить конкурс з приготування баранини, там і випробуємо себе! Блюдо це, за загальним визнанням, не з легких, так що допоможемо своєму травленню ковтком палинки-77 з Nagykоru, настояної на 77 сортах вишень!

У південній частині Великої Рівнини дозрівають кращі овочі країни: гіркий перець (червоний «чилі») в Szeged, цибуля в Mako, зелений перець в Szentes і часник в Batyai. Крім того, тут виготовляються популярні угорські ковбаски з Gyula і Csaba, а також салямі Pick, без яких не обходиться жоден сувенірний набір національних продуктів. А персикова палінка з Kecskemet - одна з кращих в країні!

Територія навколо Балатону зустріне вас незліченними делікатесами. Рекомендуємо спробувати страви з риби: рибний суп «Марія», Сомову юшку з галушками в формі черепашок або ляща в сметані. Півострів Тихань славиться своєю лавандою. Ви коли-небудь пробували лавандовий лікер? Як бачите, вас чекає чимало відкриттів ...

Угорці - справжні любителі супу. Наваристий курячий бульйон подається до столу майже в кожен недільний обід, причому у великій кількості варіантів. Так, в Ujhazi курячий суп готується густим, з великою кількістю овочів, тонкими скибочками курячого м'яса і (переважно домашньої) локшиною. Задоволеними залишаться навіть вегетаріанці, які зможуть покуштувати величезна різноманітність овочевих супів. Блюдо «лечо» (lecso) виникло на Балканах, але стало невід'ємною частиною угорської кухні, - корінні жителі просто життя без нього не уявляють. Це справжнє літнє блюдо готується з солодко-м'ясистих томатів, свіжого перцю, з додаванням цибулі. І, звичайно, місцевих варіантів сервіровки «лечо» не злічити: тут вам подадуть його з скибочками ковбаси чи з яйцями, - словом, «лечо» багатолике, як сама Угорщина!

Угорці люблять солодке, тому нестачі в розмаїтті вишуканих десертів тут немає. В атмосфері кожної різдвяного ярмарку переважає солодкий аромат традиційних kurtoskalacs (широких трубочок з тіста) - улюблених ласощів місцевих жителів. Десерт somloi galuska (шматочки бісквітного тіста, просочені густим шоколадним сиропом і прикрашені легкими збитими вершками) вам запропонують в кожному справжньому ресторані угорської кухні. Зовсім особливий винахід угорців - торт Dobos. Він являє собою бісквіт з вершково-шоколадним кремом і тонким шаром хрусткою карамелі. Мммм ... Однак, і це ще не всі великі досягнення місцевих кулінарів! Найпопулярнішим серед угорців повсякденним десертом є млинці, але вони абсолютно несхожі на своїх американських побратимів, а найтонші, немов тюль. Їх заправляють мармеладом, посипають какао, заправляють шоколадним або ванільним соусом і красиво згортають!

Великі міста Угорщини

Столиця: Будапешт

Інші великі міста: Дебрецен, Сегед, Мішкольц, Печ, Егер та інші.

За чисельністю населення, що становила на січень 2011 року 1,8 млн жителів, Будапешт займає в Європейському союзі восьме місце. Місто утворилося в 1873 році в результаті злиття кількох угорських міст: Пешта, розташованого на східній стороні річки Дунай, Буди і Обуди, що займають західний берег Дунаю.

Венгрия

Дебрецен - економічний і культурний центр Великої Долини, області річки Тиса. Це також графство, адміністративний центр, індустріальне місто, яке виробляє сільськогосподарські машини, фармацевтику, меблі, і глиняний посуд. Дебрецен був традиційно відомий своїми ярмарками і ринками домашньої худоби, а також як центр сільськогосподарської торгівлі. Під турецьким завоюванням Угорщини (16-17 століття), Дебрецен насолоджувався напівавтономним станом і часто служив як притулок для селян, що тікали від турків. Це був також, важливий торговий центр, але війна в 17-му столітті, між Християнської Європою і турками, завдала серйозного удару по місту. Дебрецен став центром Угорського опору проти Австрійського правління в 19-му столітті, і 14 квітня 1849 року, у великій церкві в серці Дебрецена, Лайош Кошут оголосив незалежність Угорщини від Австрії.

ВенгрияВенгрия

Сегед розташований на півдні країни в 170 км від Будапешта, недалеко від кордону з Румунією та Сербією, на берегах річки Тиси. Сегед - один з курортних міст Угорщини, але туристи приїжджають сюди не тільки на лікування. Це дуже цікаве древнє місто з вузькими брукованими вуличками і красивими архітектурними пам'ятками. У всьому світі він відомий як батьківщина ковбаси салямі. У місті знаходиться величезна кількість крамничок, які торгують справжньою угорською ковбасою, повз яких просто неможливо пройти.

Печ (Pecs) - місто на південному заході Угорщини, близько Хорватської кордону. Графство, адміністративний центр і центр залізниць. Печ - індустріальний центр головного регіону вугільної промисловості Угорщини. У місті виготовляються шкіряні товари і глиняний посуд. В окрузі Печ знаходяться великі виноградники. Це одне з найстаріших міст Угорщини. Печ був центром Кельтського поселення. Багато Німецьких шахтарів і колоністів влаштувалися тут протягом 18-го століття, і в 1780 році він став вільним містом. Собор 11-го століття (відновлений в 19-му столітті) - найбільш відома історична будівлю в місті. В Печ знаходяться також єпископальний палац, Турецький мінарет, і кілька церков, які раніше були мечетями.

title=Венгрия

Мішкольц (Miskolc) - місто на північному сході Угорщини. Мішкольц стоїть на річці Шайо біля підніжжя гірського масиву Бюкк. Відомий в першу чергу як важливий промисловий центр. Знаходиться в 175 кілометрах на північний схід від Будапешта. Недалеко від міста знаходиться один з найбільш відомих курортів Угорщини - Мішкольц-Тапольце з термальною купальнею в печері.

Чарівне місто Егер чекає на своїх гостей, пропонуючи не тільки величезний вибір чудових вин, але і термальні ванни, екскурсії в історичні замки, серед яких навіть турецький мінарет і замок на пагорбі. Егер був оточений і завойований в середині 16 століття, а героїчна історія «Зірки Егера» - джерело національної гордості угорців. Перебуваючи в Егері, просто необхідно прогулятися до Долини красунь, відвідати винні погреби. Тут Ви побачите зелену долину, вкриту виноградною лозою, з винними погребами, побудованими на схилі гори один за одним.

Венгрия

Визначні місця Угорщини

Будапешт, один з найдивовижніших міст світу, сповнений таємниць, які чекають того, хто прагне розкрити їх. Він переповнений потаємними куточками, готовими відкритися мандрівникові, і добре знайомими пам'ятниками, які чекають вашого повернення. Це місто та нудьга - речі несумісні. Є незліченна безліч способів відкрити для себе Будапешт: пішки, на автобусі, трамваї або метро, ​​на велосипеді або навіть на всюдиході-амфібії. Що ж варто побачити, приїхавши в Будапешт? Почніть зверху - з чудового Будайського замку і Замкового району Буди. Вам не знадобляться туристичні черевики, щоб піднятися на гору Геллерта, щоб насолодитися захоплюючим видом міста, який відкривається з Цитаделі і, до речі, є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Щоб дістатися до самої грандіозного будівлі, яка височіє на Пештській набережній, - Парламенту, потрібно перетнути річку. Якщо ви хочете побачити чудові святині, то направте стопи в найвищу будівлю міста - Базиліку святого Іштвана, а також в п'яту за розмірами синагогу в світі - Велику синагогу на вулиці Дохань. На площі Героїв ви зможете зазирнути в романтичне минуле країни, а в парку «Мементо» отримаєте можливість послухати лекцію про сучасну історію під відкритим небом. Не вистачає романтики? Прогуляйтеся по набережній вздовж Дунаю або ж вирушайте на зелений острів Маргіт. Уявляєте собі променад по вулиці, яка повністю включена в список Всесвітньої спадщини? Адже саме такою вулицею є проспект Андраші, обрамлений тінистими тротуарами, велосипедними доріжками і дивовижно красивими будівлями. Прислухайтеся, і, якщо вам пощастить, ви почуєте звуки музики, що ллються з відкритих вікон величної будівлі Опери. Не пропустіть шансу відвідати нехай менш вишукані, але все ж веселі місця, які є візитною карткою угорської столиці. Коли закінчите зі списком того, що потрібно неодмінно побачити, покиньте головні вулиці: нехай місто розкриє вам свої таємниці. У провулках і тупиках вас чекають безліч крамничок, мініатюрних парків, кафе на терасах і скарбів архітектури. Шукаєте спокою і усамітнення, жадаєте сховатися від шуму та метушні? Всього лише в 19 кілометрах від Будапешта в Сентендре ви можете насолодитися атмосферою Середземномор'я. У цьому місті, подібному до коштовного каменя, повно галерей художників. Побалуйте себе в одній з численних кондитерських шматочком смачного торта, прогуляйтеся по березі Дунаю і по мощеним вулицями цього прекрасного містечка.

Відкрийте для себе захоплюючий вид на пагорби і долини, за якими розкидані немов іграшкові села та історичні руїни. Це місце не випадково називають одним з найдивовижніших в Угорщині. У збудованому в стилі бароко містечку Вац ви знайдете дивну виставку, де представлені муміфіковані останки міських жителів минулих століть. Вишеград - це невелике містечко, де перебування на лоні природи є частиною повсякденності. Замки дають вам можливість не тільки здійснити прогулянку крізь ліси, але і крізь Середньовіччя. Якщо ви хочете познайомитися з християнською культурою Угорщини, поїдьте в Естергом, де вас вразять скарби Базиліки Святого Адальберта, найвищої будівлі Угорщини.

ВенгрияВенгрия

Озеро Балатон - це тиха пристань і свіжі вина, пісок і прибій, рибалка і розваги, плавання і човни, концерти і клуби, вечірки і веслування, пляжний волейбол і їзда на велосипеді, витончені замки і сонні села, красиві пейзажі і абсолютно прозоре повітря. Родзинка північного берега озера Балатон - це романтичні прогулянки по казковим вулицями Балатонфюред, наповненого чарівністю XIX століття. Пішохідна екскурсія на вершину Тіхані відкриє захоплюючий дух вид на озеро. А ще повітря, напоєне запахом лаванди... Кілька мільйонів років тому на півострові Тихань гейзери вивергали в повітря струмені гарячої води. На захід по берегу розташовані вулканічні схили - прекрасна місцевість для того, щоб покуштувати білого вина! Заходьте в численні винні підвали і пробуйте дивовижні вина і апетитні страви, поки не з'ясуєте, що Вам більше подобається. На західному краю озера знаходиться не тільки джерело здоров'я, яке являє собою найбільше в світі природне термальне озеро з лікувальною водою в Хевезе, але також і один з трьох найбільших барокових палаців країни - палац Фештетич в Кестхей.

Якщо Вам подобаються різкі контрасти, то після пишноти і елегантності замку, не забудьте оглянути крихітні джунглі - малий Балатон. Це - рай для зникаючих видів рослин і птахів, десятки тисяч яких злітаються сюди як ніби на щорічний з'їзд у період міграції. Південний берег озера Балатон заколише Вас своєю тихою чарівністю. Маленькі міста, яких вже майже не залишилося, живі традиції прикладного мистецтва, мінеральні джерела і вина в достатку, вишукані готелі-замки і найбільша плантація волоського горіха в Європі - все це можна тут побачити. Поїздка на озеро Балатон не може завершитись, поки ви не відвідаєте другу столицю - місто Шіфок. Ви знайдете в цьому невеликому містечку все, що потрібно для того, щоб розслабитися і повеселитися: до послуг гостей клубні комплекси з солідною історією, що існують не один десяток років, прибережні паби, де танці на столах – звичайна річ.

ВенгрияВенгрия

Західна Угорщина славиться середньовічними церквами та монастирями, замками і фортецями, де проходять протягом усього року історичні та музичні фестивалі. Протягом тисячоліття релігійна і архітектурна історія Угорщини і винні традиції Абатства Св. Бенедикта пов'язані з Абатством Паннонхальма. Собор святого Петра і Павла в Печ запрошує вас в архітектурну подорож у часі, а в музеї Абатства Св. Бенедикта в Тіхані ви зможете побачити, як жили угорські монахи в минулому. Щоб подивитися, де коронували першого короля (і кількох після нього), відвідайте базиліку в Секешфехервар. Любителям бароко обов'язково варто оглянути замок Естерхазі в Фертед, м. Шопрон і Кесег, або Дьйор, місто на перетині трьох річок.

У Західній Угорщині також дуже багато дендропарків та ботанічних садів. 200-річний ботанічний сад Шарвар - батьківщина для 300 дерев і чагарникових порід. Гаї з багатовіковими деревами навколо ставка, де повно риби, покажуть вам, як виглядав цей район до урбанізації. В іншій частині дендропарку - екзотичні квітучі дерева і чагарники. А відвідавши доісторичний парк в Вертешселеш, ви не тільки зустрінетеся з Саму, одним з перших людей в Європі, якому понад півмільйона років, а й подивитесь на вимерлих древніх тварин.

Вирушайте в культурний квартал Жолнаї. Обов'язково оцініть красу древніх і нових будівель, раннього християнського некрополя. Ви побачите, що місто Печ - місце злиття різних культур крізь століття. Район Виллань вразить прекрасними пейзажами, які гармонійно поєднуються з тонким смаком місцевих червоних вин. Стаканчик чи два, зрозуміло, приведуть вас до відмінного настрою, щоб отримати величезне враження від дійсно унікального видовища (пам'ятки світового значення) - карнавалу Бушоярош в Мохаче. Свято прощання із зимою і багатоденний карнавал, маскарад і моторошний Бусос привертають безліч людей. Для любителів більш витончених розваг ідеальним вибором буде Капошвар. Щорічний фестиваль камерної музики збирає в серпні всю музичну еліту. Чому ж ви повинні пропустити його?

Spa-культура процвітає в західній Угорщині. Щоб переконатися в цьому, відвідайте найбільші лікувальні spa-курорти регіону в Бюкфюрдо, Шарвар, або Залакарош. Ідеальне поєднання оздоровчих процедур, що виконуються висококваліфікованими професіоналами, а також велика кількість доступних культурних пам'яток гарантують хороше самопочуття та низку вражень.

ВенгрияВенгрия

На півночі Угорщини на вас чекає найвища в країні гірська вершина, величезні печерні комплекси, багатокілометрові пішохідні маршрути, озера, водоспади, пам'ятки світової спадщини ЮНЕСКО і старі промислові міста, де час зупинив свій хід. Спробуйте солодкі золотисті і терпкі червоні вина. Заберіться на гірський масив Матра, де ви можете насолодитися видами найвищої гірської вершини в Угорщині - Кекестето. Далі на сході ви побачите мальовничі гори Бюкк, з лісовими маршрутами і водоспадами, сільськими палацами і садами. Віддаєте перевагу підземним прогулянкам - вам слід відвідати Аггтелек. Ця мальовнича група печер довжиною 26 км з підземним театром, сталактитами і сталагмітами, які настільки вражаючі за розміром, що у них є власні імена.

Токай-Хедьялья - світова пам'ятка з 2002 року, найвідоміший серед винних регіонів Угорщини. І не без причини. Вкрай специфічний клімат навколо чудової за формою вулканічної гори Токай сприяє якісному бродінню, надаючи чудовий смак і аромат місцевим винам. Золотисте вино, вироблене тут, називається Токай Асу, і володіє гучним титулом «король вин, вино королів». Полюбляєте насичені червоні вина - спробуйте вино «Бича кров» в місті Егер. Для того, щоб отримати загальне уявлення про життя місцевого населення, відвідайте світову пам'ятку Холлоке, яку, згідно з даними декількох опитувань, називають найкрасивішим селом в Угорщині. Ви опинитесь в минулому, де дівчата і жінки все ще носять об'ємні барвисті спідниці і легкі блузи, а чоловіки одягнені в чорні черевики, фетрові жилети і круглі капелюхи.

Північна Угорщина - батьківщина кількох чудових ванн. Слово «Мофетта» може звучати як ім'я міфологічного монстра, але насправді це суха ванна, де застосовується виділення вулканічного газу. Дізнайтеся в Матрадеречке, наскільки може бути корисний вуглекислий газ, що піднімається з-під землі з відстані 1,000 м. Або просто насолодіться прохолодою в печері, якої немає більше ні в одному куточку Європи. Постійна температура води 30 C печерної ванни Мішкольц-Тапольца буде лікувати ваші суглоби. У Егерсалок гарячі води з двох древніх термальних джерел століттями збігають з пагорбів, залишаючи за собою красиві мінеральні утворення.

ВенгрияВенгрия

На схід від Дунаю і на південь від гір розташована найбільша рівнинна, тиха земля Угорщини і найбільша рівнина в Європі - Велика рівнина. Тут серед річок розкинулися національні парки, кочують угорські пастухи і стада тварин, а курорти наповнюють степ життям. Нескінченний горизонт манить вдалину. Національний парк Хортобадь пропонує побувати у відкритому просторі безкрайнього степу прямо тут, в серці Європи, де кругом лише незліченне число журавлів та сірі угорські бики. Влітку розпечене повітря створює в степу кумедні ілюзії і міражі. Тут було винайдено гуляш: пастухи складали всі свої їстівні припаси в котел і ставили його на вогонь, додавали червоний перець, і ось вам - гуляш. Любителі птахів і велосипедів можуть покататися по греблях через Національний парк Кереш-Марош, почавши шлях з міста Сарваш, або здійснити паломництво в історичному центрі Угорщини. Якщо піти пішки, то побачите багато курганів. Це приємно урізноманітнить пейзаж, але, крім того, це місця, де перші люди на Землі жили, любили і вмирали. Рівнина являє собою не тільки сільську ідилію. Тут є міста з усіма сучасними зручностями, культурою та розвагами.

Дебрецен, друге за величиною місто Угорщини, відоме як кальвіністський Рим, стоїть зі своєю чудовою головною площею і величезним університетом на краю степу. Що стосується знайомства з культурою, відвідайте центр сучасного мистецтва з найбільшим виставковим залом в Центральній Європі - Модем. Побувайте в Сегеді і огляньте собор, зведений з цегли, майже такого ж червоного кольору як тутешній червоний перець, салямі і вуха. Щоб відчути себе справжнім угорцем, проїдьте на жовтому трамваї, який ходить в обох містах. Велика рівнина - найсухіша і сама сонячна частина країни, проте, тут багато міст-курортів, де можна промокнути, поплескати і зцілитися. Почнемо з найбільшого в Європі курортного комплексу в Хайдусобосло, де знають секрет лікування болю в попереку. Або ж попрямуємо в Дюлу, де було зведено гарний курорт з захоплюючими панорамами. Зустрічайте тропічний курорт в самій зеленій частині Дебрецена, де можна відновити здоров'я, відпочити від міського шуму і метушні, - варто лише купити квиток, чи не так? Вам потрібно більше місця, - будь ласка, 4400 квадратних метрів водного раю в Сегеді, пропонують освіжитися після подорожі по угорській пустелі.

ВенгрияВенгрия

Магазини та покупки/Години роботи Угорщини

Оскільки Угорщина розташована посередині Європи, то і товари сюди стікаються з усіх кінців Старого Світу. Однак і сама Угорщина не відстає у виробництві, а тому вибір величезний. Продовольчі магазини зазвичай відкриті з 7.00 ранку до 18.00 вечора з понеділка по п'ятницю. В суботу магазини закриваються близько 13.00. Великі магазини зазвичай працюють довше, а магазин Tesco відкритий для відвідувачів цілодобово.

Магазини одягу працюють з 10.00 до 18.00 години з понеділка по п'ятницю, і закриваються в 13.00 в суботу. Однак це не відноситься до великих торгових центрів, розпорядок роботи яких значно довший. У цих магазинах ви не тільки зможете придбати одяг провідних світових і угорських марок, але й поїсти та відпочити. Найбільші торгові центри:

Вестенд Сіті Центр (Westend City Center) - найбільший в Угорщині торговий центр, вдало розташований в центрі міста біля вокзалу Ньюгаті.

Дуна Плаза (Duna Plaza) - один з первістків такого роду торгових центрів, але незважаючи на конкуренцію гідно займає одне з провідних місць. У Дуна Плазі є невеликий каток. МОМ Парк (MOM Park) - один з останніх проектів, що відкрився відносно недавно, але також встигнув завоювати любов покупців.

Маммут (Mammut) - розташований біля площі Москви і складається з двох окремих будинків, з'єднаних між собою надземними переходами.

Полюс Центр (Polus Center) - був відкритий досить давно і розташований досить далеко від центру міста, однак сюди стікається велика кількість покупців щодня. Перевагою магазину є сусідство з цілодобовим гіпермаркетом 'Теско'.

Кращі магазини сувенірів в Будапешті знаходяться на пішохідній вулиці Vaci. Ви зустрінете в продажу різьблені вироби з дерева і кістки, фляги для вина, жолнайскиій і херендскиій фарфор, кришталь, текстиль з вишивкою, ручні текстильні вироби та набивні тканини з Шаркезі, чорний керамічний посуд з Надудвара, керамічні глечики-кружки у вигляді пастушків з секретом Miska kancso. А в винних і гастрономічних магазинах придбайте угорську салямі, паприку, гусячу печінку, вина з Токаю «Асу» і «Саморідня», бальзам "Цвак", черешневу і абрикосову «палінку», ігристі вина "Хунгарія" і "Терлей", бальзам « Унікум ».

Митні правила Угорщини

Ввезення і вивіз іноземної валюти не обмежений, однак суми понад 1 млн. форинтів або їх еквівалент у валюті обов'язково декларуються (у разі порушення даного правила порушується кримінальна справа). Без відповідного документального підтвердження можна вивозити валюту не більше ніж на 100 тис. форинтів. Якщо при в'їзді була ввезена валюта на суму понад зазначеної вище, при перетині кордону рекомендується заповнити декларацію, оскільки тільки таким чином можна в подальшому вивезти з країни всю невитрачену суму.

Ввезення і вивіз національної валюти обмежений 350 тис. форинтів на людину без обмежень за номіналом банкнот. Необхідно зберігати до самого від'їзду сертифікати, що видаються при обміні валюти в офіційних пунктах і містять номер паспорта, оскільки при виїзді митні органи можуть попросити пред'явити їх.

На ввезення і вивіз антикваріату, творів мистецтва, виробів із золота і срібла необхідний спеціальний дозвіл. Пальне дозволяється ввозити і вивозити тільки в паливному баку транспортного засобу. Дозволений вивіз з країни предметів і речей, внутрішня оборотна вартість яких в форінтах не перевищує суми, еквівалентної 1200 євро (поштою - не вище 50 тис. форинтів).

Дозволено безмитне вивезення особистих речей на суму не більше 100 тис. форинтів, для осіб старше 16 років - до 200 шт. сигарет або 50 шт. сигар, або 250 гр. тютюну або комбінація зазначених тютюнових виробів вагою до 250 гр., до 2 л. вина і 1 л. лікеро-горілчаних напоїв, до 1 л. одеколону, 250 мл. туалетної води і 100 мл. духів, а також придбаних в Угорщині товарів загальною цінністю не більше 270 тис. форинтів, що не проходять по категорії "товарної групи". У разі провезення цінних речей пропонуємо не тільки заявляти про це усно при проходженні митного огляду, але і вносити в митну декларацію в письмовому вигляді. В необмеженій кількості вивозяться товари, придбані за форинти (походження останніх необхідно довести сертифікатами про обмін конвертованої валюти в офіційних пунктах або квитанціями при знятті форинтів з валютного рахунку в банку).

Корисні телефони Угорщини

Швидка допомога: по тел.104;
Поліція: по тел. 107;
Пожежна охорона: по тел. 105;
Довідка: національна абонентська мережа - по тел. 198;
Довідка: міжнародні абоненти - по тел. 199;
Посольство України в Угорщині 422-41-20 (консульський відділ: 422-41-22).

Новини
10.07.2021 Въезд в Венгрию с туристической целью.

Посольство Венгрии в Украине сообщает, что согласно договора о взаимном признании свидетельств о вакцинации между Венгрией и Украиной, который вступил в силу 11 июня 2021...

22.06.2020 Венгрия: пропуск пассажирских автобусов

Венгерская сторона сообщила, что возобновила пропуск через границу пассажирских автобусов, а своих соотечественников пропускает на въезд без необходимости проходить карантин.

26.02.2020 Венгрия: Случаев заболевания коронавирусом не выявлено

Обращаем ваше внимание, что на текущий момент в Венгрии не зафиксированы случаи заболевания коронавирусом.

07.08.2019 Венгрия: Международный винный фестиваль

Узнать об истории местных вин, познакомиться с известными виноделами, послушать народную музыку и живые концерты, насладиться гастрономическими деликатесами, полюбоваться живописным видом с террас замка Буда и, конечно же, попробовать восхитительные вина – Международный винный фестиваль в Будапеште является самым ярким событием года.

28.06.2019 Венгрия: Отель Kolping Hotel Spa & Family Resort побеждает в номинации «Лучший отель»

Второй год подряд отель Kolping Hotel Spa & Family Resort побеждает в номинации «Лучший отель» в категории 4*– в региональном сегменте (full service).

26.06.2019 Венгрия: Летняя акция при бронировании отелей Danubius Health Spa Resort Aqua 4* и Danubius Health Spa Resort Hévíz 4* с 20.07 по 24.08!

Уважаемые коллеги для вас и ваших клиентов мы представляем летнюю акцию: при бронировании отелей Danubius Health Spa Resort Aqua 4* и Danubius Health Spa Resort Hévíz 4* от 7 и больше ночей и проживании в отелях с 20.07 по 24.08!

13.06.2019 Венгрия: В отеле Europa Fit начинаются ремонтные работы

Уважаемые Партнёры!  Сообщаем Вам, что с 13 июня 2019 года на территории парка отеля начинаются работы на пробное бурение скважины на  воду. Эти подготовительные работы по расширению лечебного и СПА-комплекса выполняются на строгих условиях.

04.06.2019 В 2015 году Хевиз создал собственную торговую марку для аккредитации методов оздоровления

Эффективность традиционной терапии Хевиз, которая имеет отличные результаты в лечении ревматических заболеваний.

18.05.2019 Хевиз: лечение и знакомство с национальной кухней

Если вы хотите пощекотать свои вкусовые рецепторы

14.05.2019 Лучшие рестораны Будапешта

Будапешт – великолепный исторический город, гармоничный симбиоз разных народов, языков и культур, а также дом для ряда значительных памятников, библиотек, музеев и спа-салонов.

02.05.2019 Венгрия: вино-победитель

История венгерских вин восходит к древним временам, и с тех пор виноделие процветает в стране. 

25.04.2019 История из жизни Майкла Джексона

Во время своего тура в Будапешт Майкл Джексон часто останавливался в отеле Kempinski.

22.04.2019 Тротуары, производящие энергию, становятся реальностью

Венгерская компания Platio разработала три системы солнечного покрытия. 

19.04.2019 Будапешт получил титул лучшего места в Европе для отдыха на 2019 год

Столица Венгрии опередила такие популярные города, как Лондон, Париж и Барселона.

17.04.2019 Юнна Коваленко о Венгрии – идеальном направлении для весенне-летнего отдыха

13 апреля в эфире телеканала Espreso.TV выступила Юнна Коваленко – руководитель отдела Болгарии, Польши, Словакии и Венгрии национального туристического оператора TPG. 

15.04.2019 Венгрия: Хевиз, озеро и не только

Быстро развивающаяся городская жизнь не на шутку утомляет, и иногда все, что вам нужно, –  это незабываемые впечатления от хорошего самочувствия, которое можно найти в небольшом городке Хевиз, расположенном в восьми километрах от культурного и экономического центра округа Зала Кестхей.

13.04.2019 Прекрасная Венгрия

Хотите увидеть Европу лет этак шестьдесят назад? 

26.03.2019 Лучшие романтические отели Будапешта

Взобраться на вершину холма Геллерт или укрыться под крышей романтического Рыбацкого бастиона на Замковой горе, а после, взявшись за руки, прогуляться по булыжным дорожкам, наблюдая, как сумеречные огни вспыхивают через реку. Пересекая мосты из железа и камня, их патины исписаны любовными историями и переплетены замками.

20.03.2019 Елена Бойко о Miss Travel Ukraine, стипендиальном конкурсе и внутреннем туризме

В субботу, 16 марта, член совета директоров национального туристического оператора Travel Professional Group Елена Бойко выступила в прямом эфире на телеканале Espreso.TV.

20.03.2019 На заметку туристу в Будапеште

В Будапеште есть все: сказочная архитектура, многовековая история и восхитительный набор развлечений. Будучи одним из наиболее быстро развивающихся городов Европы, это очаровательное и порой запутанное сочетание богатства, строгости в советском стиле и хипстерской свободы. Необычайно доступный, безопасный и удобный для передвижения, нет причин не посетить этот чудесный город хотя бы раз в жизни. Но прежде чем путешествовать, давайте разберемся, что стоит знать туристу.  

14.03.2019 Отели – легенды Будапешта

Величественный — слово, которое лучше всего описывает Будапешт. Здесь все масштабно: удивительная архитектура, великая история, необычная культура. Отели Будапешта — под стать городу: впечатляют помпезностью, изобретательным дизайном и образцовым сервисом. 

12.03.2019 Шопинг Будапешт

Будапешт чрезвычайно богат местами для захватывающих покупок: пестрыми рынками, новейшими торговыми центрами и дорогими бутиками. 

09.03.2019 Красивейшие замки Венгрии. Часть 2

Удивительные дворцы, старинные замки и крепости, сохранявшиеся до наших дней – неотъемлемая и яркая часть истории и архитектуры Венгрии. Старинные сооружения были невольными свидетелями побед, поражений, романтических тайн и героических подвигов давно минувших эпох. 

06.03.2019 Красивейшие замки Венгрии

Захватывающий пейзаж Венгрии с эпическими замками, вулканическими горами, впечатляющими озерами и ароматными лавандовыми полями прямо из сказки. Страна насчитывает сотни замков и крепостей, около 800 из них признаны памятниками архитектуры. Из-за бурной истории вторжений Венгрия нуждалась в защитных сооружениях. Некоторые венгерские замки – настоящие цитадели, в прошлом защищавшие землю от захватчиков, в то время как другие удивляют своими сказочными очертаниями. Если вы любите бродить по древним усадьбам и крепостям, вам однозначно необходимо посетить лучшие из них.

04.03.2019 Венгрия встречает семьи с детьми

Вы когда-нибудь видели, как стервятник ест еду рядом с вами? Вам приходилось удивляться любопытству дружественно настроенных лемуров? Уже почти 150 лет Будапештский зоопарк работает и радует детей всех возрастов (и взрослых тоже).

01.03.2019 СПА отдых с детьми в Венгрии

Ищете способы развлечь детей? Венгрия – страна, полная приключений для детей всех возрастов. От детских игровых площадок до аквапарков, от научного исследования до спортивного пляжного отдыха – скучать здесь уж точно не придется!

21.02.2019 Венгрия: Лучший архитектурный проект

Награда была вручена в понедельник вечером Бенедеку Георгиевичу, управляющему директору Városliget Zrt, который отвечает за реализацию проекта Liget Budapest.

09.02.2019 «Позолоти ручку»: музыкальная душа Венгрии

Первая шариковая ручка, голография, всемирно известная головоломка кубик Рубика, наибольшее количество нобелевских лауреатов и ни слова о бассейнах в стране термальных источников.

06.02.2019 Секреты национального напитка Венгрии. Unicum

Находитесь ли вы в одном из атмосферных кафе или традиционных руин-пабов, переполненных раритетной изношенной мебелью, у барной сцены венгерской столицы есть одна неизменимая константа.

01.02.2019 Полезная информация для тех, кто собирает чемоданы в Будапешт

Будапешт многие считают «Восточным Парижем». 

29.01.2019 Венгрия: Балатон, часть 2

Балатон – это грандиозный музыкальный фестиваль в стиле электро.

25.01.2019 Венгрия: Балатон и его окрестности

Приблизительно в часе езды к юго-западу от Будапешта, на берегах живописного водоема каждый путешественник найдет для себя что-то исключительно особенное.

22.01.2019 Масленица на венгерский лад

Каждый февраль город Мохач на правом берегу Дуная погружается в задорный хаос шестидневного народного обычая прощания с зимой – карнавала Бушояраш.

18.01.2019 Музыкальное шоу в Будапаште

В музыке раскрывается душа венгерского народа, его многовековые традиции, культура и подлинный национальный колорит. 

15.01.2019 Венгрия: Серия продуктов с лечебной грязью Хевиза

Целебные свойства грязей из озера Хевиз были известны на протяжении многих столетий для лечения хронической боли, псориаза, артрита, нарушений кровообращения.

09.01.2019 Венгрия: Дары термального источника «БЮК»

Блаженные спа-курорты Венгрии доказали всему миру, что термальные источники обладают целебной силой, способной вернуть молодость, красоту и здоровье.

28.12.2018 Бары Будапешта - обязательны к посещению

Отправившись на выходные в Будапешт, мы советуем вам посетить лучшие бары этого города. 

27.12.2018 Вдохновляем на путешествия

Предлагаем вам познакомиться с нашими социальными сетями поближе.

19.12.2018 «Вкусная Венгрия», или какие блюда стоить попробовать в Венгрии

Путешествуя по миру, можно познакомится не только с историческими, архитектурными и культурными достопримечательностями, но и с гастрономическими. Венгрия - ближайшая страна с оригинальными и вкусными блюдами.

05.12.2018 График работы термальных купален в Будапеште в праздничный период 2018 - 2019

Расписание работы термальных купален в Будапеште.

28.11.2018 Ценители автоспорта смогут лицезреть гонку Формулы 1 в Будапеште 4 августа 2019 года

Каждый гонщик в мире мечтает поучаствовать в этой гонке, которая среди профессионалов давно названа «королевой автоспорта». К слову, эта гонка еще и самый дорогой вид спорта. 

07.11.2018 Какой сувенир привезти из Венгрии?

Самым популярным презентом из Венгрии без преувеличения можно назвать салями. 

03.11.2018 Встречаем новый 2019 год в Будапеште!

Отправляться на встречу Нового 2019 года в Будапешт нужно всем, кто любит шумные гулянки, вкусные блюда и уникальные памятники архитектуры. 

17.10.2018 Венгрия: Рождественская ярмарка 09.11.18 - 01.01.19

Какие у вас ассоциации с Рождеством? Постараюсь ответить: Ёлка, подарки, гости… А были ли вы на рождественской ярмарке в Будапеште? Нет? Это обязательно нужно сделать, нужно туда попасть уже в этом году.

11.10.2018 Вылет 11.10.18, Венгрия, Будапешт из Киева

Изменения полётных данных

06.10.2018 Венгрия: Фестиваль молодого вина и сыра в Будапеште

В ноябре текущего года в Будапеште пройдет фестиваль молодого вина.

03.10.2018 33-й марафон в Будапеште

Идем в ногу с современными тенденциями, как говорят: «В здоровом теле – здоровый дух».

29.09.2018 Уважаемые коллеги! Пришло время дарить подарки!

Специальный подарок от TPG с отелем Spirit Hotel Thermal Spa 5* на термальном курорте Шарвар!

26.09.2018 Павло Петренко: Виїхати за кордон з дитиною стало набагато простіше

Міністр юстиції України Павло Петренко розповів про зміни в українському законодавстві щодо спрощення виїзду за кордон з дитиною.

26.09.2018 TPG дарит бонусы на сумму 25 000 000 UAH

Национальный туристический оператор Travel Professional Group подготовил для своих любимых туристов приятный сюрприз! 

12.07.2018 Сказочное путешествие в Будапешт

Один из самых приятных моментов в нашей работе - получать фото счастливых туристов и их переполненные радостью и впечатлениями отзывы.

30.05.2018 Венгрия: Венгерская опера закрыта на капитальный ремонт до 2019 года

Венгерский государственный оперный театр (Magyar Állami Operaház) или же коротко будапештская Опера – один из лучших оперных театров мира! 

16.04.2018 Венгрия: посетите фестиваль «Будайский гурман» в Будапеште!

Фестиваль «Будайский гурман» в Будапеште выделяется из череды многочисленных гастрономических фестивалей Венгрии своим необычным подходом. 

14.03.2018 Венгрия – настоящая империя вкусов!

Что из венгерской кухни стоит попробовать?

12.03.2018 Miss Travel Ukraine 2018

Осталась всего одна неделя для того, чтоб успеть принять участие в Miss Travel Ukraine 2018!

20.10.2017 Венгрия: Город Секешфехервар

Город Секешфехервар возник на месте «Альба Регия» — древнего поселения римлян.

07.10.2017 Венгрия: Тропикарий и Дворец чудес в Будапеште

Путешествуя вместе с семьей по Будапешту, не упустите возможность удивить своих детей и сделать им приятное, посетив экскурсию в Тропикарий и Дворец чудес.

19.09.2017 Венгрия: гора Геллерт в Будапеште

Сегодня Будапешт – это один из красивейших городов Европы.

15.09.2017 Венгрия: фестиваль современного искусства Cafe Budapest

Венгрия, для сравнительно небольшой по площади страны, обладает удивительно разнообразным туристическим потенциалом.

09.09.2017 Будайская крепость в Будапеште

За величественными крепостными стенами находятся дворец и замок, некогда являвшиеся резиденциями венгерских королей.

28.08.2017 Гастрономический фестиваль Septemberfest в Будапеште с 02.09.17 - 04.09.17

И снова в Будапеште праздник вкусной еды и приятного обжорства.

21.08.2017 Руин-пабы Будапешта

Руин-пабы - один из главных магнитов Будапешта и его ноу-хау.

19.08.2017 В Венгрии объявлен торт года

Каждый год перед главным национальным праздником, днем памяти первого короля Венгрии, святого Иштвана, что отмечается 20 августа, полторы сотни кафе и кондитерских страны представляют публике праздничный торт.

08.08.2017 Ледяной бар в Будапеште

Для сооружения этого бара использовали 35 тонн льда. 

05.08.2017 Венгрия: Будапешт. Пещера Пальвелди

Расположена в национальном парке Дунай-Ипполит, длиной 29,1 км, пещерная система Пальвелди является самой длинной в Венгрии.

04.08.2017 Венгрия: Назван лучший рынок в Европе

Большой рынок Будапешта Központi Vásárcsarnok был назван лучшим в Европе.

01.08.2017 В Венгрии появится музыкальная автодорога

Построит её австрийская компания Strabag.

29.07.2017 Венгрия: Aria Hotel Budapest признан лучшим отелем в мире

Расположенный в центре венгерской столицы Aria Hotel Budapest признан лучшим отелем в мире.

28.07.2017 Венгрия: День Святого Иштвана

Ежегодно 20 августа в Венгрии отмечается важнейший государственный праздник - День Святого Иштвана.

26.07.2017 Венгрия: Фестиваль ремесел в Будапеште

Каждый год в конце августа в Венгрии проходит праздник ремесел в Будапеште.

21.07.2017 16 августа в Будапеште будет проходить фестиваль Европы – Сигет

Не пропустите легендарный фестиваль!

04.07.2017 Венгрия для всех!

Уже в прямом доступе: программы с вылетом по четвергам и воскресеньям

01.07.2017 Вылет 02.07.17, Испания, Аликанте

Изменения полётных данных.

28.06.2017 Венгрия: Sziget Fesztival 2017

В 1993-м году Sziget посетили 43 тысячи человек, сейчас фестиваль ежегодно посещают около 400 тысяч меломанов.

22.06.2017 Венгрия: Nemzetközi Gastroblues Fesztivál

C 3 по 9 июля в городе Пакш пройдёт Международный фестиваль Gastroblues.

21.06.2017 Red Bull Air Race в Будапеште

Помните, как самолёты летали под цепным мостом Сечени? Да-да, было такое. Освежите свои воспоминания!

02.06.2017 Будапештские лечебные купальни и бани

Лечебная вода купальни Сечени добывается из второго по глубине колодца Будапешта, с глубины 1246 метров и поступает на поверхность при температуре 76 °C. 

26.05.2017 Визовый Центр Венгрии принимает биометрические паспорта до 26.05.2017

Визовый Центр Венгрии принимает биометрические паспорта до 26.05.2017.

05.05.2017 Кносский Дворец на Крите - самая популярная экскурсия среди туристов

Предлагаем посмотреть очень наглядный фильм, который поможет увидеть, то что скрыто временем и поможем воображению дорисовать, то что уничтожено навсегда.

01.05.2017 Цепной мост Сечени закроют на ремонт на два с половиной года

Муниципальный орган Будапешта принял решение закрыть на ремонт Цепной мост через Дунай с июня текущего года. 

17.04.2017 Гран-при Венгрии, Хунгароринг

Этап Формула 1 в Венгрии один из самых близких этапов F1 гонок и самый доступный по стоимости для многих украинских туристов.  

13.04.2017 Мы продолжаем серию вебинаров в концепции Your Family Trip

Мы благодарны слушателям за активный интерес к онлайн-презентации семейного и детского отдыха от ведущих специалистов компании TPG.

06.01.2017 Отдых в Венгрии круглый год

Венгрия обладает уникальными запасами термальных и лечебных вод.

05.12.2016 Экскурсионный тур: "Карнавальная Европа-эксклюзив от ТПГ"

Карнавальный февраль уже скоро!

26.11.2016 Новый год на СПА-курорте Хайдусобосло

Незабываемый Новый год на СПА-курорте Хайдусобосло.

21.11.2016 Сказочное Рождество по венгерски!

4.01.2017 окунитесь в незабываемую атмосферу романтики, сказки и волшебства в нашем экскурсионном автобусном туре Рождественский Будапешт.

19.11.2016 Экскурсионный тур: Новый год в стиле СПА!

Приглашаем Вас провести незабываемые новогодние и рождественские праздники на великолепном термальном курорте Хайдусобосло.

03.11.2016 Экскурсионный тур: Две столицы: Будапешт-Вена

В нашем туре: Две столицы: Будапешт-Вена за 195 €.

01.11.2016 Экскурсионный тур Спа-Уикенд в Венгрии

Ощутите на себе целебные свойства волшебной воды из термальных источников Венгрии в нашем экскурсионном туре СПА-УИКЕНД в Венгрии.

06.08.2015 Кофе Illy:когда венгерская изобретательность соединяется с итальянским вкусом!

Перед революционным изобретением своей кофе машины, Франческо Илли (Illy) звали Ференц Иллии жил он в Венгрии во времена Австро-Венгерской империи.

15.07.2015 Изменение правил приема и обработки документов, которые подаются на визы стран Шенгенского соглашения!!!

Правила приема и обработки  документов, которые подаются на визы стран Шенгенского соглашения, значительно ужесточились.

02.07.2015 The Guardian назвали Будапешт одним из лучших летних направлений!

Известная британская газета The Guardian назвала Будапешт одним из лучших направлений этого лета.

23.06.2015 В зоопарке Будапешта открылся сад бабочек!

Начиная  июня месяца Вы имеете прекрасную возможность посетить одну из самых популярных выставок в Будапештском зоопарке – сад бабочек!

19.05.2015 АКЦИЯ ОТ WIZZ AIR: КАЖДОЕ ВТОРОЕ МЕСТО БЕСПЛАТНО!!! ПЕРЕЛЕТ В БУДАПЕШТ ЗА ПОЛЦЕНЫ – ТОЛЬКО СЕГОДНЯ!

Эта юбилейная акция действует только 19 мая с 0:00 по 24:00 только при условии покупки двух или более мест в рамках одного бронирования на один и тот же рейс.

02.05.2015 День труда в Венгрии: 1 мая в Будапеште открылись термальные купальни под открытым небом, и начался летний сезон!

Две крупнейшие общественные  купальни Будапешта  под открытым небом Дагали (Dagaly) в 13 округе и Палатинус (Palatinus) на острове Маргариты уже открылись!

28.04.2015 УГОРЩИНА: FINAL SALE: ТРАВНЕВИЙ БУДАПЕШТ 01.05-06.05 ВІД 378 ЄВРО/ОСОБА! АВІА = 190 ЄВРО/ОСОБА!

УГОРЩИНА: FINAL SALE: ТРАВНЕВИЙ БУДАПЕШТ 01.05-06.05 ВІД 378 ЄВРО/ОСОБА! АВІА = 190 ЄВРО/ОСОБА!

23.04.2015 УГОРЩИНА: ОСТАННІ МІСЦЯ НА ПЕРЕЛЬОТІ В БУДАПЕШТ НА ТРАВНЕВІ!

УГОРЩИНА: ОСТАННІ МІСЦЯ НА ПЕРЕЛЬОТІ В БУДАПЕШТ НА ТРАВНЕВІ! ГАРАНТОВАНИЙ БЛОК АВІА 190 ЄВРО/ОСОБА Вильот 01/05 на 5 ночей

14.04.2015 УГОРЩИНА: SPO#ТРАВНЕВІ В БУДАПЕШТІ: АКЦІЇ ВІД ГОТЕЛІВ+ГАРАНТОВАНИЙ ПЕРЕЛІТ! ВИЛЬОТ 01/05 НА 5 НОЧЕЙ ВІД 381 ЄВРО/ОСОБА!

УГОРЩИНА: SPO#ТРАВНЕВІ В БУДАПЕШТІ: АКЦІЇ ВІД ГОТЕЛІВ+ГАРАНТОВАНИЙ ПЕРЕЛІТ! ВИЛЬОТ 01/05 НА 5 НОЧЕЙ ВІД 381 ЄВРО/ОСОБА!

10.04.2015 Большие Гонки в Будапеште на Майские! Не пропусти!

Формула-1 в центре города? Для Будапешта нет ничего невозможного!

02.04.2015 Будапешт приглашает на дегустацию палинки в мае!

Фестиваль палинки в Будапеште – уникально гастрономические событие, где посетители могут попробовать более 300 различных видов палинки!

26.03.2015 Будапешт на 21 месте в рейтинге TripAdvisor Travelers' Choice Award!

Популярный сайт для путешественников TripAdvisor опубликовал рейтинг из 25 лучших туристических направлений, который составил в рамках ежегодного конкурса Travelers' Choice Award.

23.03.2015 В Будапеште пройдет чемпионат мира по водным видам спорта в 2017 году!

В Будапеште пройдет чемпионат мира по водным видам спорта в 2017 году!

18.03.2015 Встречай весну в Будапеште вместе с TPG!

Будапешт приглашает на традиционный весенний фестиваль!

10.03.2015 УГОРЩИНА: ТВОЇ ТРАВНЕВІ КАНІКУЛИ В БУДАПЕШТІ З ГАРАНТОВАНИМ АВІА ПЕРЕЛЬОТОМ! 01/05 НА 6 НОЧЕЙ ВІД 453 ЄВРО/ОСОБА!

УГОРЩИНА: ТВОЇ ТРАВНЕВІ КАНІКУЛИ В БУДАПЕШТІ!

06.03.2015 "Украинская железная дорога" снизила цены на поезда из Киева в Венгрию!

"Украинская железная дорога" снизила цены на поезда из Киева в Венгрию!

03.03.2015 Венгрия: деревня в аренду!

Власти деревни Магьер (Megyer), предложили взять в аренду их населенный пункт на выходные

25.02.2015 Вниманию всем поклонникам мороженого!

В Венгрии в этом году сезон мороженого стартует уже в марте! 

17.02.2015 Будапешт старый + Будапешт современный = один фотопроект!

Венгерский фотограф Керений Золтан (Kereniy Zoltan) не прекращает признаваться в любви столице своей родины, Будапешту, и продолжает разыскивать по старым снимкам памятные места, впоследствии, объединяя прошлое и настоящее.

13.02.2015 Названы лауреаты премии Building of the Year 2015

На звание лучших из лучших претендовали свыше трех тысяч проектов, информация о которых публиковалась на портале в период с 1 января по 31 декабря 2014 года. 

04.12.2014 TPG приглашает принят участие в семинаре по Венгрии!

Тема: Начало полетной программы. С участием консула Венгрии. 04.12 в 18.00

01.12.2014 TPG приглашает принят участие в семинаре по Венгрии!

Тема: Начало полетной программы. С участием консула Венгрии. 04.12 в 18.00 

28.11.2014 ТОЛЬКО В ЭТУ ПЯТНИЦУ BLACK FRIDAY от TPG

Забронируй сегодня и получи +1% к базовой комиссии!

25.11.2014 УГОРЩИНА: ЦІНИ ЗНИЖЕНО! РІЗДВО В БУДАПЕШТІ З ГАРАНТОВАНИМ АВІА ВІД 402 ЄВРО НА 5 НОЧЕЙ! TRAVEL PROFESSIONAL GROUP

УВАГА! ЦІНИ ЗНИЖЕНО НА РІЗДВЯНІ ТУРИ З ПЕРЕЛЬОТОМ!

19.11.2014 СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ на 19-20/11: УГОРЩИНА, ЧЕХІЯ, АВСТРІЯ! АВІА ТА АВТОБУСНІ ТУРИ! ГАРАНТІЇ НА ПЕРЕЛЬОТІ ТА В ГОТЕЛЯХ!

Новий Рік та Різдво від Департаменту Східної та Центральної Європи! ЗУСТРІЧАЙТЕ АКЦІЇ для бронювання 19/11 та 20/11:

23.10.2014 Приглашаем на праздник молодого вина и блюд из гуся в Будапешт с 7 по 9 ноября!

День святого Мартина — это традиционный венгерский праздник с древними, еще языческими корнями. Когда-то он представлял собой крестьянский фестиваль урожая, но с приходом христианства был связан с именем одного из святых.

08.10.2014 Приглашаем открыть для себя Модный Будапешт!

В Венгрии наблюдается новый подъём модной индустрии и дизайн-студий: за последние несколько лет резко в гору пошли акции многочисленных молодых дизайнеров, а по всему городу, как на дрожжах, стали появляться залы для модных показов и магазины-студии.

06.10.2014 УГОРЩИНА: АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ НА ЗАЇЗДИ В ЛИСТОПАДІ: +2% ДО КОМІСІЇ

УВАГА, АКЦІЯ! Бронюй Угорщину на заїзди в листопаді та гарантовано отримай: +2% до комісії за екскурсійні тури в Будапешт!

04.07.2014 УГОРЩИНА ЗАПРОШУЄ НА ФОРМУЛУ 1 В БУДАПЕШТ 25.07-27.07! ТУРИ ВІД 174 ЄВРО НА ОСОБУ - ОСТАННІ МІСЦЯ!

Угощина: тур на Формулу 1 в Будапешті! Дати проведення: 25/07-27/07 2014 року! ОСТАННІ МІСЦЯ В ГАРАНОВАНИХ ГОТЕЛЯХ ЗА СМІШНИМИ ЦІНАМИ!

29.05.2014 Будапешт попал в список лучших городов для туристов!

Столица Венгрии заняла первое место в категории "Лучшее соотношение цены и качества" в ежегодном рейтинге, составленном порталом Tripadvisor на основе ответов более чем 54 000 человек!

27.05.2014 В Венгрии возвели 36-метровую башню из «Лего»!

В Будапеште возвели башню из конструктора «Лего» высотой 36 метров и 76 сантиметров. В проекте приняли участие сотрудники компании-производителя детских наборов для моделирования, а также школьники.

19.05.2014 Юбилей легендарного кубика Рубика

40 лет назад венгерский скульптор и архитектор Эрно Рубик создал знаменитую на весь мир головоломку. Кубик Рубика за короткое время приобрел массовую популярность, получил множество наград и был признан лучшей игрушкой.

16.05.2014 УГОРЩИНА ЗАПРОШУЄ НА ФОРМУЛУ 1 В БУДАПЕШТ 25.07-27.07! ТУРИ ВІД 127 ЄВРО НА ОСОБУ

Угощина: тур на Формулу 1 в Будапешті! Дати проведення: 25/07-27/07 2014 року!

15.05.2014 ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ В ВЕНГРИЮ НА ДЕБРЕЦЕНОВСКИЕ ДНИ ИНДЕЙКИ!

7 – 8 июня 2014 г. Это гастрономическое мероприятие уже 12-ый раз проводится в Дебрецене и в регионе считается одним из самых больших.

06.05.2014 В отеле Hunguest Béke В Хайдусобосло (Венгрия) появился новый курс лечения «Желаемая беременность»!

Отель был открыт 2 марта 2010 года. Размещение: в отеле 201 номер, 21 апартамент, есть номера для инвалидов, все номера с балконом, все номера некурящие. В номерах: ванная или душевая кабина,телефон, телевизор со спутниковой антенной, кондиционер,WIFI, минибар, сейф. Ресторан: венгерской и европейской кухни.

29.04.2014 Информация об открытии визового центра (Визовый центр Посольства Венгрии)

С целью обслуживания клиентов в Украине на более высоком уровне – пользуясь возможностью, определенной в статье 43 постановления № 810/2009/EK (Визовый кодекс) – 23 апреля 2014 года в Киеве в рамках праздничной церемонии откроется визовый центр. Визовый центр будет принимать заявления на получение виз начиная с 25 апреля в нижеследующем порядке

26.03.2014 Фестиваль Мангалицы в г. Дебрецен

Главной особенностью фестиваля является выставка домашних животных

26.03.2014 Лечение и спа в Венгрии на курорте Шарвар

Курорт Шарвар расположен на северо-западе Венгрии. Его купальня находится в 500 м от центра города в красивой лесопарковой зоне. Обновленный шарварский лечебный и вэлнесс комплекс отвечает всем современным требованиям. Площадь купальни ? 55 тыс. кв. м. Курс лечения длится одну-три недели.

26.03.2014 Новый отель появился в центре Будапешта!

В историческом центре Будапешта открылся новый отель Baltazár. В нем всего 11 номеров и каждый оформлен в индивидуальном стиле, идеи для которого декораторы черпали у Вивьен Вествуд, Кейта Херинга и Энди Уорхола.

25.01.2001 Будапешт: Miniversum – машина времени!

В Будапеште нет недостатка в уникальных музеях для веселого семейного времяпровождения. Без сомнения, Miniversum – машина времени! Добравшись сюда, вы оставите свои «взрослые» заботы за дверью и погрузитесь в увлекательный мир из детских сказок.