Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Где купить?
UA
|
RU
Контакты

ПАМ'ЯТКА туристів, що виїжджають до Шрі-Ланки

Дякуємо за довіру до нашої компанії і бажаємо гарного відпочинку!

Просимо туристів уважно ознайомитися з цією інформацією перед подорожжю:

ДОКУМЕНТИ:

Перед вильотом перевірте наявність необхідних документів:

- закордонний паспорт, що діє не менше 6 місяців з моменту закінчення поїздки;

- авіаквитки;

- страховий поліс;

- Оригінал негативного ПЛР тесту на Covid з печаткою, перекладений на англійську мову;

- Електронний дозвіл на в'їзд (віза);

- туристична путівка (ваучер);

- програма туру;

- довіреність на обох батьків (для дітей, що виїжджають з одним з батьків).

- свідоцтво про народження дитини;

- діти повинні мати свій паспорт;

РЕЄСТРАЦІЯ В АЕРОПОРТУ

Реєстрація починається за 3 години до часу вказаному в авіаквитку і закінчується за годину до вильоту. Номер стійки реєстрації вказано на табло навпроти номера вашого рейсу. Багаж оформляється до кінцевого пункту. Так само вам дадуть посадковий талон із зазначенням номера виходу і номера вашого посадкового місця в літаку. Назад при вильоті в Україну радимо перед упаковкою і реєстрацією в аеропорту зважити ваш багаж. Допустима норма провозу багажу 23 кг на людину і 7 кг ручної поклажі.

Згідно з митними правилами Республіки Шрі-Ланка, дозволено безмитне ввезення:

- до 200 сигарет, до 2 пляшок (0,75 л.) Вина і до 1,5 л. міцних спиртних напоїв;

- до 250 мл. туалетної води і до 60 гр. духів;

- при в'їзді сім'ї дозволено безмитне ввезення товарів з розрахунку тільки на двох членів сім'ї.

- ввезення і вивіз ввезеної раніше іноземної валюти не обмежений. Декларація обов'язкова для сум понад 10 000 доларів.

Заборонено ввозити:

- наркотики;

- вогнепальну зброю;

- боєприпаси і вибухові речовини;

-  холодну зброю;

- рослини;

- медичні препарати (за винятком призначених для особистого використання);

Без спеціального дозволу заборонено вивозити предмети, що мають історичну або культурну цінність: - антикварні маски; - манускрипти; - книги; - слонові кістки; - колекції монет і марок; - тварин; - рослин; - корали; - необроблені коштовні і напівкоштовні камені;

ВТРАТА БАГАЖУ

Якщо ви не можете знайти свій багаж, то необхідно звернутися до представника авіакомпанії або до співробітника стійки розшуку багажу Lost & Found, яка є практично в кожному міжнародному аеропорту. Там необхідно заповнити акт розшуку багажу.

ВІЗА

За рішенням Міністерства туризму Шрі-Ланки була тимчасово скасована можливість отримання в'їзної туристичної візи по прибуттю в аеропорту. Всі туристичні візи повинні оформлятися заздалегідь. Електронний дозвіл, та оригінал негативного тесту ПЛР переведеного на англійську мову з печаткою, необхідно пред'явити разом із закордонним паспортом при проходженні паспортного контролю в аеропорту. Віза дійсна до 30 днів перебування в країні.

Після отримання багажу, в холі аеропорту вас зустрічає представник приймаючої компанії з табличкою TPG. Назва і телефон вашої приймаючої компанії вказані у ваучері.

ТРАНСФЕР

Після проходження паспортного контролю і отримання багажу, вас зустріне представник приймаючої сторони, трансфер на узбережжя в готель. Вся інформація про трансфер в аеропорт надається приймаючою стороною напередодні вильоту. Також можна заздалегідь уточнити цю інформацію у гіда в готелі. Російськомовні гіди приймаючої компанії знаходяться в готелі цілодобово.

В готелі буде проведено обов'язковий ПЛР-тест. Дітям до 12-ти років тест проходити не потрібно. Результати тесту будуть отримані приймаючою компанією на протязі 24-х годин. Після здачі тесту в готелі туристи можуть вільно користуватися всією інфраструктурою в тому числі і пляжем.

На 5-й день буде проведено повторний тест ПЛР.

ПЛР-ТЕСТ ПОЗИТИВНИЙ - ЩО РОБИТИ?

Якщо тест позитивний до вильоту з Києва, туристи звертаються в страхову компанію по страховці від невиїзду, яка включена в усі тури. Якщо тест, проведений в готелі, по прибуттю, позитивний (у одного з туристів з сім'ї або пари) - турист буде розміщений в окремому крилі / поверсі готелю в карантинній зоні в окремому номері. Якщо стан туриста буде погіршуватися і необхідно буде лікування, турист буде госпіталізований. Після 5-ти днів йому буде проведено повторний тест. Якщо повторний тест буде позитивним, турист залишається в карантинному готелі ще на 5 днів. Турист зможе покинути карантинний готель тільки після отримання негативного тесту.

Покриття медичних витрат, карантинного проживання, зворотного вильоту і лікування, повторних тестів - згідно зі страховим полісом.

ЧАСОВИЙ ПОЯС

Час взимку випереджає українське на 3,5 години, влітку на 2,5 години.

МОВА

Офіційна мова - сингальська. Поширений тамільська. Практично всі жителі говорять по-англійськи.

РЕЛІГІЯ

Буддисти - 70%, індуїсти - 15,5%, християни - 7,6%, мусульмани - 7,5%, інші віросповідання - 0,1%.

КЛІМАТ

Острів розташований в тропічному поясі і захищений потужним гірським масивом від північних вітрів. Клімат тут жаркий, середньорічна температура повітря в більшості районів від +25 до +30 градусів С °, за винятком гірських областей, де вона взимку опускається до +10 С °. Температура води в середньому 26 С °. Погода і кліматичні особливості Шрі-Ланки створюють ідеальні умови для відпочинку цілий рік. Найкращий час для пляжного відпочинку і купання в океані на південно-західному узбережжі острова є період з жовтня по квітень, а на північно-східному - з березня по листопад.

ВАЛЮТА

Офіційна грошова одиниця Шрі-Ланки - ланкійська рупія.

ОБМІН ВАЛЮТИ

Рекомендуємо обмінювати гроші в аеропорту. Також можна обмінювати гроші в будь-якому готелі.

ЕКСКУРСІЇ

Екскурсійні програми, які проводили раніше, на жаль, поки заборонені. Отримано дозвіл на проведення одноденних екскурсій для туристів по певних днях. Туристам запропонують одноденні екскурсії на 6-ий день перебування в готелі після отримання другого негативного тесту ПЛР. Під час екскурсій буде організований обід / відвідування сувенірного магазину.

Екскурсії можна буде замовити на місці у гіда. Всі гіди приймаючої компанії будуть знаходиться в готелях. Екскурсії доступні тільки групові!

НАШІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Для пиття використовується тільки бутильована вода, що доставляється в номер готелю покоївками. Але найкраще пити бутильовану мінеральну воду (в більшості готелів надається безкоштовно, а також є в продажу. Дотримуйтесь правил особистої гігієни: мийте з милом руки перед їжею і після прогулянок. Неодмінно запасіться сонцезахисним кремом від сонячних опіків. Обов'язково скористайтеся послугами сейфа для зберігання цінних речей, грошей, документів і коштовностей для вашої ж безпеки. Заздалегідь зробіть ксерокопії квитків і паспортів. Вони знадобляться в разі втрати, а також в інших ситуаціях, які можуть виникнути в країні перебування. Зберігати копії слід окремо від оригіналів. Законом заборонено вбивство тварин і заподіяння їм будь-якої шкоди в тому числі морським мешканцям. За заподіяння шкоди і вбивство тварини передбачено тюремне ув'язнення і значні штрафи.

Зверніть увагу!

Самостійне пересування по острову і за межами готелів заборонено! Дозволено перебування тільки на території готелю і пляжу поруч з готелем.

Ресторани на узбережжі і магазини доступні не будуть. На території готелів ресторани і бари працюють.

Вийти за межі готелю, пересуватися по острову, в тому числі і переїхати в будь-який інший обраний готель, можна буде після 14-ти днів перебування в одному готелі і отриманні третього негативного тесту ПЛР.

ДОВІДКОВІ ТЕЛЕФОНИ:

Посольства України в Шрі-Ланці немає. Інтереси України на Шрі-Ланці представляє посольство України в Індії.

Адреса 110 057, Індія, м.Нью-Делі,

Васант Віхар, E-1/8 Телефон: (8 10 9111) 2614 60 41, (8 10 9111) 2614 60 42

Факс: (8 10 9111) 2614 60 43

Поліція - 133

Швидка допомога - 144

Довідкова - 11 811

Туристичний оператор Travel Professional Group.

Гаряча лінія: +380 44 545 44 44 Телефон: +380 (67) 502-44-60, +380 (50) 382-08-07 01004, Україна, Київ, вул. Велика Васильківська, 34