Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Где купить?
Контакты
Курс валют:
25.11.17
$ = 27.4 грн
€ = 32.46 грн

Місія TPG

КОМАНДА TRAVEL PROFESSIONAL GROUP ЗАЯВЛЯЄ ТА СТВЕРДЖУЄ, ЩО:
ПРИКЛАДАЄ ТА БУДЕ ПРИКЛАДАТИ ВСІХ ЗУСИЛЬ, СЬОГОДНІ І ЧЕРЕЗ ДЕСЯТИРІЧЧЯ, ІЗ ПРИСТРАСТЮ, ВІДДАНІСТЮ ТА ЕНТУЗІАЗМОМ, НАВІТЬ РУХАЮЧИСЬ ПРОТИ ТЕЧІЇ, АЛЕ ТІЛЬКИ ВПЕРЕД, НАПОЛЕГЛИВО ПРАЦЮЮЧИ ОНОВЛЮЮЧИСЬ ТА 

САМОВДОСКОНАЛЮЮЧИСЬ, ЗАДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ЦИХ ВИСОКИХ ЦІЛЕЙ СВОГО ІСНУВАННЯ:

1. ЗАДОВОЛЕННЯ ТУРИСТІВ

Ми прагнемо зробити Світ ближчим до людини, надати можливість якомога більшій кількості людей пізнати Світ глибше, черпаючи в ньому енергію для відновлення власних сил і в той же час відчуваючи себе затишно та безпечно, як вдома, у будь-якій частині Світу. Ми прагнемо перевищити очікування туриста від туристичного продукту найвищої якості за чесну ціну.

2. НАДАННЯ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПОВНОЇ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ НАШИХ ПРАЦІВНИКІВ.

Ми несемо відповідальність за визнання людської гідності членів команди TPG, поваги до них, їх долі у нашому успіху, заохочення ініціативи, стимулювання їх творчості, відбір з їх числа талановитих та мудрих керівників, належний (найвищий у галузі) рівень матеріального забезпечення тих, хто створює наш продукт та одержання ними частини прибутку компанії.

3. ОДЕРЖАННЯ ПРИБУТКІВ.

Ми маємо бути прибутковими. Однак ми не переслідуємо мету одержання прибутку заради прибутку. Ми не прагнемо одержати прибуток всупереч етичних норм та наших моральних цінностей. Нам необхідний прибуток для власного розвитку, реалізації наших цілей та справедливого розподілу прибутку серед команди TPG.

4. ПРИНЕСЕННЯ КОРИСТІ СУСПІЛЬСТВУ, В ЯКОМУ МИ ПРАЦЮЄМО.

Ми реалізуємо це шляхом створення високих стандартів високопрофесійного бізнесу, наполегливої праці задля задоволення запитів наших партнерів – туристичних агентств, а також шляхом надання допомоги тим сферам суспільного життя, які цього потребують, зокрема лікуванню дітей.

5. СТВЕРДЖЕННЯ ВЕЛИЧІ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ, УНІКАЛЬНОСТІ ТА НЕПОВТОРНОСТІ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ У СВІТІ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОВАГИ ДО УКРАЇНЦІВ ТА ЇХ ДОСЯГНЕНЬ У ВСЬОМУ СВІТІ.

І ДА ДОПОМОЖЕ НАМ У ЦЬОМУ ГОСПОДЬ!