Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Где купить?
UA
|
RU
Контакты

Чорна п'ятниця у Стамбулі 2022

Стамбул – лідер туристичних симпатій, здатний вразити багатогранністю навіть найбільш вибагливих мандрівників. Величне місто славиться не лише безліччю культурно-історичних пам’яток, неймовірними краєвидами та незрівнянним колоритом, а й розкішним шопінгом, після якого неможливо залишитися без обновок.

У Стамбулі можна годинами блукати сучасними торговими центрами, рядами яскравих базарів і затишних крамничок, придбати товари світових брендів та унікальні вибори турецьких майстрів, насолодитися атмосферою та поринути у святкову феєрію. А коли ж найкраще цим займатися? Звичайно, під час Чорної п’ятниці!

Команда TPG підготувала відповіді на найбільш популярні запитання щодо Чорної п’ятниці у Стамбулі 2022.

Коли? Чорна п’ятниця у Стамбулі припадає на 25 листопада, розпочнеться опівночі, з четверга на п’ятницю.

Де відбуватимуться розпродажі? Знижки на Чорну п’ятницю будуть у більшості шопінг-центрів, аутлетів, інтернет-магазинів, крамниць місцевих виробників і базарів. Також розпродажі традиційно відбуваються на торгових вулицях Істікляль та Багдадська, у районі Нішанташі.

Скільки днів триватимуть знижки? У більшості магазинів Чорна п’ятниця  продовжиться протягом усього тижня. Також у понеділок, 28 листопада, очікується масштабний розпродаж техніки, так званий, Кібер-понеділок.

Найцікавіші локації для шопінгу:

  • Вулиця Істікляль – рай для любителів шопінгу. Тут можна знайти крамниці турецьких виробників, мас-маркет, низькобюджетні магазини. Елітних крамниць майже немає. Істікляль потішить знижками 50-80%.
  • Вулиця Багдадська – найдовша торгова вулиця міста, яка славиться мальовничістю і чудовим вибором магазинів турецьких і міжнародних брендів.
  • Магазини бренда Mavi – лідер джинсового виробництва у Туреччині. Магазини розкидані по всьому місту і потішать знижками від 70% на більше ніж 1 000 товарів.
  • Магазин Sportive – найбільший спортивний рітейлер у країні, який продає одяг, взуття, аксесуари різноманітних світлових брендів. Масштабні знижки будуть на сайті та у магазині в районі Сіркеджі.
  • Сайт Trendyol – найпопулярніший сайт для онлайн-шопінгу, де можна придбати жіночий та чоловічий одяг, аксесуари, взуття, текстиль.
  • У більшості торгових центрів, крамниць і базарів також очікуються розпродажі. Уваги варті теж аутлети у різних районах міста, наприклад: Olivium Outlet Center, 212 Istanbul Power Outlet, İstanbul Optimum Outlet Avm, Kale Outlet Center, Adidas Outlet Store Merter та інші.

Список рекомендованих готелів:

Район Таксім:
Blue Istanbul Hotel Taksim 3*

Nova Plaza Park Hotel 4*
Nidya Galata Port 4*
City Center Hotel 4*

Район Сіркеджі:
Ilkay Hotel 3*

Black Tulip Hotel 4*
Golden Horn Sirkeci 4*
Best Western Empire Palace 4*

Район Лалелі:
Kaya Madrid Hotel 3*

Malkoc Hotel 3*
Grand Mark Hotel 3*
Nanda Hotel 4*