Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Где купить?
UA
|
RU
Контакты

Жителька Каталонії, Карме Рускайеда - найтитулованіша жінка-кухар з 7 зірками Мішлен | TPG Украина
04.09.2015

    

Карме Рускайеда - справжня легенда Каталонії. Здавалося б нічого незвичного. Держать з родиною сімейний бізнес з 1998 року – ресторан «Сант Пау» в Санте-Поль-де-Мар, недалеко від Барселони. Вона готує, її чоловік заправляє справами, ресторанчик в старому патріархальному будинку з красивим садом і видом на море, а кухню можна визначити як традиційну. Велика увага приділяється продуктам, вони майже всі місцеві. Але ж  Карме Рускайеда - найтитулованіша жінка-кухар в Іспанії. Тільки вона одна має серед іспанських жінок-кухарів 7 зірок Michelín і одна з чотирьох жінок, що володіють ними, у світі. Її новаторська кухня, слідуючи класичним каталонським рецептами, перетворюється за допомогою талановитих рук, величезною фантазії і останніх кулінарних технологій в справжнысынькы шедеври. Її кухня грунтується на концепції: «приготування їжі - це мистецтво, засіб спілкування та розвиток». Вона романтик, який персоніфікує страви, вкладаючи в кожне частинку своєї душі.

   

Її мета - «передати всі емоційні та культурні аспекти кухні, вогонь якої запалиться завдяки організованості, ілюзіям і повазі». У 1990 отримала першу зірку, в 1996 - другу. Після було отримано безліч нагород, у тому числі нагорода, як кращому ресторану 1997 від Gourmetour. До 2006 року ресторан вже був нагороджений трьома зірками Мішлен. Філія ресторану «Sant Pau», що знаходиться в Токіо, є володарем двох зірок Мішлен.

   

Серед інших нагород Карме Рускайади:
1998 рік - Національна гастрономічна премія,
2004 рік - Хрест Святого Георгія (вища нагорода Каталонії),
2013 рік - Золота медаль Парламенту Каталонії.

   

З 2012 року Карме працює в ресторані Moments, розташованому у фешенебельному готелі Mandarin Oriental. За сучасну авторську кухню в дусі традиційної каталонської гастрономії ресторан був удостоєний двох зірок Мішлен.
Сама ж шеф-повар вдома дотримується антивікової дієти. Їсть бобові два- три рази на тиждень, багато сирих і варених овочів, фруктів, рису, макаронних виробів. Не фанат м'яса, хоча і не вегетаріанка. Рідко їм м'ясні страви, більше овочі.
Нагадаємо, що Іспанія - друга країна в світі за кількістю ресторанів з зірками Michelin, після Франції.