Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Где купить?
UA
|
RU
Контакты

Умови та правила перебронювання турів, що попали на період військового стану в Україні | TPG Украина
15.08.2022

Шановні колеги та туристи,
просимо вас ознайомитись з умовами та правилами перебронювання турів, що попали на період військового стану в Україні, та умовами використання коштів по таким турам.
Всі заявки, з датами вильотів після 24.02.2022 року, були переведені в статус «На розгляді» з можливістю їх подальшого перебронювання.
На даний момент сплачені кошти на заявках доступні до використання або ж у вас є можливість їх «заморозити» до відновлення авіа сполучення (наприклад, якщо вами або туристом було сплачено 10 000 грн, то дана сума фіксується в грн до подальшого її використання). Основною умовою використання коштів по такій заявці є те, що туристи залишаються незмінними (або хоча б один турист має залишитись без змін).
Якщо по заявці були виписані авіаквитки, кошти за них будуть повернені після відповідного повернення цих коштів туроператору авікакомпанією. В такому випадку сума за авіаквитки залишається на заявці, а решта суми може бути використана для перебронювання.
Перебронювання можливе на будь-яку доступну відкриту країну.
Дані умови застосовуються до заявок, що заброньовані з 15.08.2022 року.
Якщо у вас виникли будь-які запитання, ви можете їх прописати в коментарях до заявки, зв’язатись зі своїм куратором або написати на адресу відділу бронювання напрямку.
Слава Україні!