Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Где купить?
UA
|
RU
Контакты
Курс валют:
19.07.19
$ = 27.23 грн
€ = 30.4 грн
Р = 0.43 грн

Щодо нових правил в’їзду українських туристів до Арабської Республіки Єгипет | TPG Украина
20.03.2015

За інформацією Посольства Арабської Республіки Єгипет в Україні Єгипетською стороною було прийнято рішення про запровадження нових правил в'їзду іноземних громадян до Арабської Республіки Єгипет.
Відповідно до нових встановлених правил, починаючи з 15 травня 2015 року, усім, іноземним громадянам, які подорожують до Єгипту як індивідуальні туристи і не входять до складу туристичних груп, більше не дозволятиметься отримувати в’їздні візи в єгипетських портах в'їзду. Таким чином, індивідуальним туристам буде необхідно отримувати туристичні візи в Єгипетських Посольствах у відповідних країнах.
Крім того, тільки громадяни іноземних країн, які планують відвідати Єгипет у складі груп і через туристичні агенції, будуть отримувати туристичні групові візи у портах в'їзду у Єгипті.
У зв'язку з цим, Єгипетська сторона також проінформувала, що дані правила застосовуються тільки до видачі індивідуальних туристичних віз і ні до яких інших типів віз, а також ці нові правила не відносяться до громадян іноземних країн, які мають угоди про скасування віз з Арабською Республікою Єгипет.