Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Где купить?
UA
|
RU
Контакты
15.10.19
$ = 25.74 грн
€ = 28.3 грн
Р = 0.4 грн

Приємна новина! В Мадридському Парку «Сафарі»(Іспанія), який повністю виправдовує свою назву, довгоочікуване поповнення! | TPG Украина
14.08.2015

Приємна новина! В Мадридському Парку «Сафарі»(Іспанія), який повністю виправдовує свою назву, довгоочікуване поповнення! На минулих вихідних народився перший за останні 15 років жираф!

  

За словами працівників парку, жирафеня з'явилося на світ абсолютно здоровим. Ріст малюка склав 1,80 метрів, вага - 70 кілограмів, а його несамовите бажання стати на ноги вже через кілька хвилин після свого народження вразило навіть головного директора парку Хосе Марія Кабрера.
Так, самі довгошиї ссавці продовжили цілий ряд нових природних «придбань» місцевого Біопарка, який менш ніж за один місяць став багатшим відразу на кілька юних членів родин ягуарів, гіпопотамів, велетенських черепах, зебр, коней і мавп.
В даний час новонароджене жирафеня, у якого поки немає імені, знаходиться під дбайливою опікою своєї турботливої ​​матері, яка вже приступила до активного вигодовуванню спадкоємця. Цього разу вибір імені для нового жителя Safari Madrid керівництво заповідника вирішило доручити своїм відвідувачам.
Майже всі тварини в Safari Madrid живуть практично на волі, не в клітках або у вольєрах. Відвідувачі спостерігають за підопічними установи з вікон спеціального автомобіля. Як зауважує керівництво парку, на цей раз саме люди опиняються в своєрідній клітці, і це дозволяє побачити зебр, жирафів, левів, тигрів, носорогів, слонів, мавп та інших представників фауни в найбільш природних умовах. Над головами гостей парку парять хижі птахи, такі як орли, беркути і соколи, а пугачі і сови уважно дивляться своїми великими очима на всіх, хто проходить повз.

  

Для відвідувачів тут так само передбачена спеціальна зона для пікніків, а хто захоче, може перекусити в кафе або ресторані.
Вартість вхідного квитка для дорослого - 16 євро, для дитини - 12 євро
Каси парку працюють щодня з 10:30 до 20:00.