Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Где купить?
UA
|
RU
Контакты
Курс валют:
16.12.18
$ = 29.04 грн
€ = 32.61 грн
Р = 0.43 грн

Португалія здивує товарами які виготовляють з пробкового дерева! | TPG Украина
18.08.2015

Португалія здивує товарами які виготовляють з пробкового дерева. Ви закохаєтесь в них уже в першому сувенірному магазині.
І це не дивно, адже Португалія являться найбільшим виробником пробки у світі. Вона виробляє 70 % з усього світового експорту. Країна має найбільші ліса пробкового дуба.

  

Виробництво починається з лісу. Кору коркового дуба збирають кожні дев'ять років, з того моменту , як тільки вони досягають зрілості. Це не шкодить дереву, завдяки своїй неймовірній життєстійкості воно з часом нарощує новий шар кори.
Потім кору сушать і переробляють на спеціальних фабриках. Щорічний врожай становить до 360000 тонн кори.
До речі, збирачі кори коркового дуба - дуже добре оплачувані фахівці, а сам збір ціла наука, так як при зборі кори не можна пошкодити стовбур дерева.

 

У Португалії у великих супермаркетах часто можна зустріти спеціальні ємності , куди жителі приносять використані винні пробки, фабрики купують і переробляють цей матеріал, а виручені гроші йдуть на благодійність. 

 

У Лісабоні і великих туристичних центрах з'являється все більше магазинчиків де продається сувенірна продукція з пробки. А з виробів із пробки ви закохаєтесь вже в першому сувенірному магазині. Це і взуття і сумочки і запальнички і навіть парасольки!