Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Где купить?
UA
|
RU
Контакты
14.10.19
$ = 25.73 грн
€ = 28.26 грн
Р = 0.4 грн

ПІДПРИЄМЦІ З ІСПАНІЇ СТВОРИЛИ СИНЄ ВИНО! | TPG Украина
27.08.2015

Шість підприємців з Ель-Бьерсо (Леон) створили перше в Іспанії синє вино під маркою GiK. У них не було досвіду в галузі виноробства, але було бажання створити напій, орієнтований не так на знавців і цінителів, а на «сміливих і креативних клієнтів». У синього вина вже є власна філософія, яка свідчить, що його колір є символом інновацій, руху і нескінченності.
Над реалізацією ідеї молоді люди працювали останні два роки.Через два роки співпраці з Університетом Країни Басків бізнесменам вдалося створити вино, яке в процесі виготовлення піддається хімічному процесу зміни кольору і смаку. 
На відміну від традиційних вин GiK не діють класичні правила: пити його можна в будь-який час і з будь-якими стравами. 
Одним з етапів виробництва є процес пігментації. Спочатку створюється основа з суміші темного і білого винограду, в яку потім додають виготовлені в лабораторії пігменти - антоціан і індиго. Останній крок - додавання некалорійних підсолоджувачів, які пом'якшують смак напою. GiK виготовляється і розливається в декількох виноробнях по всій країні.
Пляшка з вином незвичайного яскраво-синього кольору коштує всього 10 євро, а купити її можна на сайті, спеціально створеному з такої нагоди. Втім, винороби сподіваються, що їхнє вино припаде до смаку публіці і незабаром планують розширити свою присутність на всі іспанські винні магазини.