Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Где купить?
UA
|
RU
Контакты

Нововведення в законодавстві України, котрі можуть створити деякі незручності при сплаті коштів (готівкою) | TPG Украина
24.02.2015

Шановні Клієнти!

Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку зі вступом в дію Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та на виконання ст. 9 вищезазначеного Закону, банки зобов’язані здійснювати ідентифікацію, верифікацію та вивчення клієнтів в т.ч. у разі:
проведення переказів (у тому числі міжнародних) фізичною особою, фізичною особою - підприємцем, що здійснюється без відкриття рахунка, на суму, що дорівнює чи перевищує  15 000 гривень, або суму, еквівалентну зазначеній сумі, у тому числі в іноземній валюті, банківських металах, інших активах, одиницях вартості, але є меншою за 150 000 грн.
Це означає, що при здійсненні Вами платежу на користь Компанії на суму, що дорівнює та перевищує 15 000 гривень, банк має право затребувати у Вас паспорт та ідентифікаційний код для проведення ідентифікації, та залишити копію паспорту та ідентифікаційного коду платника під платіжними документами, що залишаться в установі банку.
У разі, якщо сума, що вноситься на рахунок більше 150 000 грн., банк має право вимагати також рахунок на оплату послуг, а також у разі потреби договір, за яким здійснюється оплата.
Задля запобігання проблем зі своєчасною сплатою Вами послуг Компанії, просимо уважно віднестися до вимог банку, та мати при собі всі необхідні документи при здійсненні сплати рахунків Компанії.

З повним змістом Закону можна ознайомитись за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1702-18/page

Дякуємо за розуміння!