Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Где купить?
UA
|
RU
Контакты

Новий тематичний парк Aquaverse Columbia Pictures відкриється у Таїланді у жовтні цього року | TPG Украина
22.09.2022

Туристичне управління Таїланду з радістю повідомляє, що Sony Pictures Entertainment та Amazon Falls підтвердили відкриття у Таїланді 12 жовтня першого у світі тематичного кінопарку під брендом Columbia Pictures – Aquaverse.

У кінопарку Columbia Pictures будуть представлені атракціони за мотивами фільмів "Мисливці за привидами", "Джуманджі", "Монстри на канікулах" та інших блокбастерів.

Пан Сіріпакорн Чіаусамут, заступник голови Туристичного управління Таїланду з маркетингу та комунікацій, так коментує цю подію: «Відкриття Aquaverse від Columbia Pictures — радісна новина, і це ще одна важлива причина, щоб приїхати та насолодитися відпочинком у Таїланді. Ми з нетерпінням чекаємо на довгоочікуване відкриття парку».

На основі аквапарку Cartoon Network Amazone розробник атракціонів із Таїланду Amazon Falls у співпраці з Sony Pictures Entertainment створив новий тематичний парк та аквапарк Columbia Pictures.

Розташований за кілька хвилин їзди від Паттайї в районі Банг Сарай, Aquaverse від Columbia Pictures обіцяє стати захоплюючим «місцем для розваг», в якому на гостей чекають атракціони за участю персонажів з таких фільмів, як «Мисливці за привидами», «Джуманджі», «Погані хлопці», «Зомбіленд», «Емоджі» та «Монстри на канікулах».

Пан Ліакат Дханджі, генеральний директор і голова Amazon Falls, пояснює: «Окрім наших унікальних гірок та атракціонів, ми з нетерпінням чекаємо на встановлення нових ділових відносин з кращими партнерами, які надають туристичні, технологічні, роздрібні послуги та виробниками напоїв та продуктів харчування, оскільки ми розвиваємо унікальний проект, який отримає позитивний відгук наших відвідувачів».

Aquaverse від Columbia Pictures буде доступний для людей різного віку, з тематичними та іммерсивними зонами, що пропонують як водні, так і наземні атракціони, а також живі виступи, інтерактивну бутафорію, ресторани та торговельні магазини. Серед визначних пам'яток парку варто виділити Mega Wave Pool, де відбуватимуться музичні заходи, покази фільмів та шоу з гігантськими світлодіодними екранами та об'ємним звуком Dolby DTS концертного рівня. "Протонний блок" з "Мисливців за привидами" відправить людей у ​​захоплюючу подорож під водним куполом, а герої з "Монстрів на канікулах" вітатимуть людей у ​​величезній споруді для водних ігор.

Aquaverse від Columbia Pictures не лише є наступним етапом розвитку глобальної стратегії Sony Pictures щодо розширення індустрії розваг за рахунок використання своїх кіно- та телевізійних брендів. Він також встановлює нові стандарти іммерсивних розваг у ЄЕС Таїланду та Східному економічному коридорі, а також стане ініціативою, що сприятиме розвитку східного узбережжя, що включає Паттайю.

Лікар Каніт Сангсубхан, спеціальний радник ЄЕК зі стратегічного розвитку, заявив: «Проект Aquaverse від Columbia Pictures відіграє ключову роль у зміні динаміки зростання ЄЕС. Тематичний парк стане ключовим компонентом нашого плану розвитку «Розумного міста» ЄЕС, і ЄЕК надасть нашу повну підтримку, включаючи послуги 5G та іншу інфраструктуру, цифрові технології, транзитні з'єднання, екологічно чисту енергію та інвестиційний портфель, спрямований на просування проекту та створення довгострокового сталого розвитку. у ЄЕС».

Для отримання додаткових відомостей про Aquaverse від Columbia Pictures необхідно відвідати сайт.