Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Где купить?
UA
|
RU
Контакты

НІМЕЧЧИНА!!! CВЯТКУЄМО У МЮНХЕНІ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!!! | TPG Украина
13.08.2014

TPG Weekend: Тур Мюнхен - перше знайомство 27.05-04.01.15 – Ціни онлайн
Мюнхен (4 ночі) - замки Баварії (Нойшванштайн, Ліндерхоф)
ЗАЇЗДИ: ВІВТОРОК, СЕРЕДА, СУБОТА, НЕДІЛЯ

1 день
Середа. Зустріч в аеропорту міста Мюнхена. Груповий трансфер в готель. Вільний час. У 19:00 годині екскурсія в Хофбройхаус. Місце зустрічі: в фойє готелю. Ви можете відвідати знамениту на весь світ пивну Хофбройхаус, яка як дзеркало відображає баварську пивну культуру і Мюнхенську життєлюбність. Хофбройхаус - це найпопулярніше місце в Мюнхені з чудовим рестораном і пивним садом. Під кронами старих каштанів Ви зможете спробувати найкраще баварське пиво, білі сосиски і свинячу рульку (є меню російською мовою).  Баварська музика, смачна і оригінальна кухня, прекрасний сервіс, незабутня атмосфера чекають Вас при першому знайомстві з Мюнхеном. Цей пивний будинок відвідували відомі люди: Амадей Моцарт, австрійська імператриця Єлизавета Баварська, Ленін з Надією Крупської, Плеханов. Тут, за кухликом баварського пива, писав Володимир Ульянов свої відомі роботи, а також статті для газети «Іскра». Надія Крупська згадувала, як вони з Іллічем жартівливо розшифровували знак «НВ» (Хофброй) як «Народна воля» (терористична організація народників, яка здійснила замах на імператора Олександра II). Практично з цієї пивної почалася кар'єра Адольфа Гітлера. У 1920 році тут була проголошена програма «25 пунктів» та утворена нацистська партія. Існує ще безліч інших історичних фактів пов'язаних з пивної Хофбройхаус. Адреса Хофбройхаус (Hofbr? Uhaus): Platzl 9, 80331 Мюнхен (години роботи з 9:00 до 23:30 годин). Якщо Ви прилетіли в Мюнхен ввечері, то можна відвідати Хофбройхаус в інший день. 1-я ніч в готелі (Мюнхен)

2 день
Четвер. Сніданок з 6:30 до 10:00 14:30 - 17:00 Пішохідна екскурсія «Мюнхен - перше знайомство» (входить у вартість). Місце зустрічі: фойє готелю. «Якщо Ви не бачили Мюнхен - значить, Ви не бачили Німеччину!», Говорив баварський король Людвіг 1. Мюнхен - розкішна столиця Баварії, яка об'єднала в собі близькість білосніжних Альп і яскраве сонце, скарби мистецтва і народні звичаї, пивні під каштанами та сучасні технології. Під час нашої екскурсії Ви почуєте цікаву розповідь про історію міста, про стародавні звичаї та традиції, про кухню і про баварське пиво, побачите багато пам'ятки Мюнхена: нову і стару Ратуші, найстарішу церкву Святого Петра, собор Фрауенкірхе,  Театінеркирхе, Баварський національний театр, зимовий королівський палац «Резиденцію», пройдетеся по фешенебельній вулиці Резіденцштрассе, за площею Макс Йозефа і Одеонсплац. Вас порадує гарна мелодія на центральній площі «Маріенпалац», під яку механічні фігурки виконують танець «бондарів» і демонструють лицарський турнір. 2-я ніч в готелі (Мюнхен).

3 день
П'ятниця. Сніданок з 6:30 до 10:00 в готелі. 14:30 - 17:00 Екскурсія в музей «Резиденція і Скарбниця Баварських королів» (входить у вартість) - це перлина мистецтва Європейського Ренесансу. Цей палацовий комплекс баварських курфюстів і королів розростався поступово в період з 13 по 19 століття, гармонійно поєднуючи в собі різні стилі. Особливу увагу заслуговують зал Антикваріум, виконаний в стилі ренесанс з склепінчастою стелею, галерея предків - шедевр рококо, її прикрашають 121 портрет членів династії Віттельсбахів, а також придворна каплиця 17 століття і особиста каплиця Максиміліана I.  Особливий інтерес становить грот - двір із стінами, прикрашеними перламутровими раковинами, кольоровими кристалами і туфом, у парадних покоях якого приймалися важливі рішення, одного разу тут побував російський цар - Петро I і композитор Вольфганг Амадей Моцарт. В ході екскурсії туристи відвідають королівську скарбницю - одну з найбільших у Європі, яка була споруджена за наказом герцога Альбрехта V в 1565 році. У скарбниці зберігається колекція королівських відзнак, предмети релігійного культу, унікальні золоті та ювелірні вироби, предмети з кришталю, слонової кістки, емалі, що належали членам будинку Віттельсбахів. Колекція нараховує 1200 предметів різних епох. Найцікавіші експонати: хрест Гізели, корона баварських королів, меч герцога Баварського, ордени з дорогоцінними каменями, два вишукані туалетні набори баварської принцеси. У туристів буде можливість помилуватися головним експонатом Скарбниці - кінною статуеткою Святого Георгія (1586-1597) роботи Фрідріха Сустрис. Далі, можна прогулятися по королівському парку. 3-тя ніч в готелі (Мюнхен)

4 день
Субота. Сніданок з 07:00-10:00 У 8:00 годин - автобусна екскурсія «Королівські замки - скарб Альп» (додаткова екскурсія). Місце зустрічі: навпроти входу з північного боку головного вокзалу Мюнхена, на автобусній зупинці: Arnulfstrasse, Bushaltestelle - Hauptbahnhof-Nord. (дивіться жовтий покажчик Airport). Ми запрошуємо Вас в подорож по замках баварського короля Людвіга II. Під час екскурсії Ви відвідаєте відомий замок Нойшванштайн. Це одне з найкрасивіших місць в світі. Вже здалеку Ви побачите замок, споруджений на крутій скелі, високо над озером Альпзее. Нойшванштайн перекладається як "Новий Лебединий Камінь" - це мрія короля, що втілилася в реальність. Краса замку Нойшванштайн народжена музикою Вагнера і фантазіями баварського короля Людвіга II.  Нойшванштайн став прототипом замку Сплячої красуні в Паризькому Діснейленді; джерелом натхнення Чайковського для балету "Лебедине озеро". Дивовижну красу внутрішнього оздоблення залів неможливо описати - це потрібно побачити своїми очима. У Вас також буде можливість оглянути замок Хоеншвангау, де король провів своє дитинство. Далі, (з травня по вересень) Ви відвідаєте палац Линдерхоф - романтичний притулок монарха. Французькому королю Сонця - Людовику 14 присвячує баварський король цей палац. Внутрішні приміщення Линдерхоф розкішні: розшиті золотом портьєри, позолочені меблі, чудові гобелени і картини. Навколо палацу Линдерхоф розташований чудовий парк з терасові алеями, позолоченими скульптурами і фонтанами. Але найбільше Вас вразить грот Венери з водоспадом і світломузикою. Недалеко від палацу Ліндерхоф знаходиться маленьке село Віз, де Ви відвідаєте паломницьку церкву Візкірхе - «Церква на лузі» - шедевр баварського рококо.  Візкірхе занесена в список Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Ви побачите чудовий діючий чоловічий монастир Етталь, побудований в стилі бароко. При монастирі Ви зможете придбати цілющі лікери, що складаються з 40 трав і особливе пиво, рецепт якого зберігається в суворій таємниці з 14 століття. Замок Ліндерхоф може бути замінений на відвідування міста Обераммергау. Це казкове містечко з тисячолітньою історією. Особливе задоволення Ви отримаєте гуляючи вулицями Обераммергау - яскраві кольори, старовинні будівлі, стіни будинків, прикрашені фресками і розписами, переносять Вас у якийсь казковий світ. Обераммергау відомий своїм фасадним живописом, але не менш славляться тутешні різьбярі по дереву, купити роботи яких можна в крамницях при майстернях. Широку популярність Обераммергау отримав завдяки своїм театралізованим виставам про страждання і смерть Христа. Ці театральні постановки Пассіонсшпіле (Passionsspiele) залучають величезну кількість глядачів з усього світу. Баварські Альпи і дивовижні замки подарують Вам безліч яскравих вражень. Ви захочете повернутися знову! Тривалість поїздки: 10 годин. Вхідні квитки в Замки до 18 років - безкоштовно! 4-та ніч в готелі (Мюнхен)

5 день
Неділя. Сніданок з 07:00 до 10:00 в готелі. Звільнення готельних номерів до 11:00. Речі можна залишити в готелі, в камері схову. Вільний час. Груповий трансфер в аеропорт. Виліт 

20.08.14 - 24.08.14

Готель

Ціна ½ Dbl

 

в Мюнхені 3*

410 євро

в Мюнхені 4*

560 євро

До вартості входить:
- 4 ночі проживання в готелі Мюнхена (включаючи 4 сніданки - шведський стіл).
- Екскурсія по Мюнхену російською мовою
- Екскурсія у королівську пивну Хофбройхаус російською мовою Подарунок фірми!
- Екскурсія у музеї: Резиденція і Скарбниця Баварських королів.
- Груповий трансфер: аеропорт-готель, готель-аеропорт
- Консульський збір (якщо оформлення йде через візовий центр - додатково оплачується ще візовий збір 26 євро);
- Медична страховка на 30 000 євро.

Додатково сплачується:
- Автобусна екскурсія у Замки (Нойшванштайн, Ліндерхоф) 75 + 25,00 євро вх. квитки
- Вхідні квитки у музеї: Резиденція і скарбниця баварських королів 11 євро вх. квитки
- Трансфер: аеропорт Меммінген - Мюнхен, Мюнхен - аеропорт Меммінген (оплачується заздалегідь) 40 євро з людини
- Авіапереліт від 250 євро, Wizz Air від 95 євро