Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Где купить?
UA
|
RU
Контакты
Курс валют:
26.06.19
$ = 27.39 грн
€ = 31.04 грн
Р = 0.44 грн

Centara World Masters - найпопулярніший в Азії турнір для клубних гравців у гольф | TPG Украина
07.10.2015

Впродовж двох останніх років Чемпіонат світу з гольфу Centara World Masters в Таїланді став найбільшим турніром для клубних гравців в Азії. У червні 2015 у ньому взяли участь 600 гравців з 23 країн світу. Варто відмітити, що жоден інший аматорський гольф - турнір не приваблює такої кількості учасників.
Чемпіонат світу з гольфу Centara World Masters – це тиждень незабутніх вражень, соціальних та розважальних заходів у популярному курортному місті Хуа Хін в Таїланді. Турнір відкритий для гравців у гольф (чоловіків та жінок) у віці старше 35 років.

Хуа Хін – курорт, що розташовується у двох з половиною годинах їзди на південь від Бангкока, у 2014 році був нагороджений як найкраща азійська дестинація, призначена для заняття гольфом. Найкращими гольф – кортами є Black Mountain, Banyan, Springfield and Majestic Creek.
Призовий фонд даного турніру складає $ 30,000.

Турнір Centara World Masters проходить за підтримки компанії Go Golfing, туристичного оператора Golfasian, які надають сервіс найвищого рівня для учасників змагань. Безшовні переліт, проживання, трансфер і логістичні заходи для 600 гравців є досить вагомим внеском у розвиток турніру. Окрім Centara Hotels and Resorts, такі авторитетні компанії як Taylor Made, Coca - Cola, роблять свій внесок у майбутній успіх змагань.
Третій щорічний Чемпіонат світу Centara World Masters буде проходити в Хуа Хін, Таїланд, з 12 по 18 червня 2016 року.
Прийняти участь у турнірі ви можете в наших турах до Тайланду.