Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Где купить?
UA
|
RU
Контакты
09.04.20
$ = 28.4 грн
€ = 30.78 грн
Р = 0.38 грн

Бонд, Джеймс Бонд!!! Виставковий блокбастер, приурочений до 50-річчя бондіани у Мадриді | TPG Украина
20.08.2015

У Мадриді відкрилася експозиція «Агент 007. П'ятдесят років у стилі Джеймса Бонда». Виставка працює в культурному центрі, що носить ім'я видатного іспанського режисера Фернандо Феррана Гомеса.  Унікальні костюми, образи, які стали класикою стилю, декорації, які відтворюють атмосферу фільмів про «Агента 007», знімальний реквізит, оригінальні фотографії та ескізи.
Серед великої кількості деталей увагу привертають дві, що представляють останній на даний момент фільм саги про суперагента - «Спектр».
Один з об'єктів - кільце із зображенням восьминога, символу організації, якій протистоїть Бонд. Другий - кінематографічна хлопавка, традиційний інструмент зйомок, після сигналу якого перед об'єктивом камери звучить команда режисера «Мотор!». Кільце «Спектра» - це модифікований варіант перстня, що з'являвся вже в «Бондіані» в 1963 році і ще в чотирьох стрічках 60-70-х років. Монтаж стрічки «Спектр» майже завершено, в мережі вже з'явилися трейлери з Деніелом Крейгом у головній ролі. Прем'єра стрічки на великому екрані призначена на жовтень 2015 року.

  

Виставка, що відкрилася в Мадриді, вже промандрували по великій кількості міст світу: Лондону, Шанхаю, Торонто, Мельбурну, Москві, Роттердаму.
Вона дозволяє повернутися в різні епохи протягом останніх 50 років і відтворює стиль того часу: музику, моду, автомобілі.
У Вас ще є час та чудова нагода відвідати виставку, та насолодитись столицею Іспанії – королівським Мадридом. Експозиція працюватиме до 30 серпня.