Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Где купить?
UA
|
RU
Контакты

Бангкок посів 1-ше місце у рейтингу найкращих міст Азії для цифрових кочівників та 2-ге у загальносвітовому. | TPG Украина
07.07.2022

Туристичне управління Таїланду з радістю повідомляє, що Бангкок визнано найкращим містом Азії для проживання цифрових кочівників. Такі результати нового дослідження, яке було проведено британською компанією-постачальником робочих рішень – The Instant Group.
Глава Туристичного управління Таїланду Ютхасак Супасорн зазначив важливість цієї нагороди як для Бангкоку, так і для Таїланду в цілому, оскільки вона підтверджує статус сучасної і доступної столиці королівства. Вона має ще більшу користь, особливо якщо врахувати, наскільки добре доповнює цілі Таїланду по розвитку туристичного сектора у сфері цифрового кочівництва у рамках кампанії «Дивовижний Таїланд: Нові глави вашої подорожі».
Зайнявши друге місце з 80 у світовому рейтингу найкращих міст для цифрових кочівників, Бангкок демонструє хороші показники у ключових областях – від доступності та м’якого клімату до транспорту, природних умов та широкосмугового доступу до Інтернету. Його потраплянню до рейтингу також сприяло велике різноманіття чудових страв місцевої кухні та стрітфуду, наявність більше 15 000 високошвидкісних точок доступу Wi-Fi, відмінна транспортна інфраструктура та одні з найнижчих цін на житло у світі.
Дослідження показали, що у всьому світі налічується вже 35 мільйонів цифрових кочівників. Вважається, що з розвитком технологій та популярності дистанційної роботи до 2035 року це число може зрости до одного мільярда. Згідно з прогнозами, кожен третій працівник вестиме мобільний спосіб життя. Окрім Бангкока, Таїланд пропонує цифровим кочівникам інші популярні напрямки, серед яких Пхукет, Самуї та Чіангмай.