Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Где купить?
UA
|
RU
Контакты

25-26 листопада у Паттайї пройде Міжнародний фестиваль феєрверків | TPG Украина
21.11.2022

25-26 листопада 2022 року пройде довгоочікуваний дводенний захід, який включатиме феєрверки, а також живу музику, різноманітні страви вуличної кухні та безліч інших розваг.
Міжнародний фестиваль феєрверків 2022 року у Паттайї висвітлюватиме небо над цим приморським містом яскравими вогнями протягом двох днів за участю команд піротехніків із Бельгії, Канади, Малайзії та Філіппін.
Глава Туристичного управління Таїланду Ютхасак Супасорн прокоментував цю подію: «Оскільки Таїланд тепер повністю відкритий для міжнародного туризму, туристи знову можуть очікувати на захоплюючі події світового рівня, які відбуватимуться протягом усього року. Такий захід, як Міжнародний фестиваль феєрверків у Паттайї-2022, безперечно, стане чудовою подією, яку не можна пропустити».
Фестиваль, організований місцевою владою, включатиме сліпучі феєрверки, концерти та інші розваги, включаючи вуличний ринок, апетитний стрітфуд, культурні заходи та багато іншого на пляжі Паттайї, де вулиця Біч Роуд буде закрита для руху транспортних засобів на час заходу.
Після скорочення кількості заходів у 2020-му та 2021-му роках Міжнародний фестиваль феєрверків у Паттайї 2022 року планує зробити все можливе, щоб на його відвідувачів очікувало приголомшливе видовище. Глядачі зможуть насолодитися феєрверками на пляжі Паттайї або в різних оглядових ресторанах на даху.
У п'ятницю, 25 листопада, програма заходу включатиме офіційну церемонію відкриття, феєрверк команди з Бельгії, шоу збірної Філіппін, виступ збірної Малайзії та піротехнічне шоу Канади.
У суботу, 26 листопада, кожна із чотирьох команд організує ще одне піротехнічне шоу. Виступатимуть команди з Канади, Філіппін, Бельгії та Малайзії.
Захоплюючу атмосферу фестивалю між феєрверками підтримають музичні концерти найпопулярніших тайських виконавців. У п'ятницю це буде виступ Aof Pongsak та гурту Three Man Down, а в суботу - Rooftop та OG-ANIC & URIUS.
Вхід на Міжнародний фестиваль феєрверків – безкоштовний. Цього року організатори очікують, що понад 100 000 гостей відвідають Паттайю під час цієї події, що зробить його найбільшим після пандемії COVID-19.
Щорічний міжнародний фестиваль феєрверків у Паттайї є одним із найбільших міських заходів, а у березні цього року Міжнародна асоціація фестивалів та заходів ASIA (IFEA Asia) назвала його одним із трьох найкращих фестивалів прибережних міст Азії.