Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Где купить?
UA
|
RU
Контакты

Спеціальна пропозиція «Турбота про батьків» | TPG Украина
22.11.2014

Батько й мати – найрідніші і найближчі кожному з нас. Від них ми одержуємо життя. Вони вчать нас людських правил, оживляють нам розум, вкладають в наші вуста добрі слова.
Батьки була і є наша опора на все життя і кожен з нас безмежно завдячує їм за клопітку працю і турботу.
І сьогодні Ви можете потурбуватись за найрідніших — ваших батьків, подарувавши їм чудовий відпочинок і оздоровлення в «Шале Грааль».
Курортний комплекс «Шале Грааль» пропонує спеціальну пропозицію «Турбота про батьків» для гостей в віці від 50 років і старше.
Дана пропозиція діє в низький сезон, а саме до 20 грудня 2014 включно.
Спеціальні знижки по пропозиції «Турбота про батьків»:
— при бронюванні і проживанні від 7 діб — знижка 15%;
— при бронюванні і проживанні від 14 діб — знижка 20%.
Мінімальний термін проживання по акції від 7 діб. 
Знижка на проживання, згідно пропозиції, розповсюджується на всіх гостей, котрі проживають в одному номері з гостями у віці від 50 років і старше.

Дана пропозиція не розповсюджується на бронювання апартаментів категорій: Standart та Studio
Ми діти, поки живуть наші батьки. Потурбуйтесь про своїх рідних та близьких, подаруйте їм свою любов і увагу, а курортний комплекс «Шале Грааль» зробить відпочинок здоровим, комфортним і по-сімейному теплим.
Термін проживання по спеціальній пропозиції «Турбота про батьків» зараховується в загальний термін проживання гостей для накопичення власної знижки.
Власні знижки згідно програми лояльності і знижки по акційним і спеціальним пропозиціям з знижками по пропозиції «Турбота про батьків» не сумуються.