Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Где купить?
UA
|
RU
Контакты

Парадна кавалькада Трьох Царів-Волхвів. Гарантований блок крісел на рейсах А/к «Wizz Air Ukraine» 30.12 і 3.01 | TPG Украина
02.12.2014

Ви вважаєте, що різдвяні дні пролетіли швидко, і хочете продовжити новорічні свята? - Тоді Барселона - ваше місто! 5 і 6 січня каталонська столиця відзначає день Богоявлення. Це друге за значимістю католицьке традиційне свято має давню історію.

Багато країн святкують Різдво, дотримуючись загальних традицій, які включають і день Богоявлення. Історія свідчить, що в біблійне місто Віфлеєм прийшли три східних царя, яких називають волхвами, щоб щедро обдарувати новонародженого Ісуса золотом, ладаном і смирною. На зворотному шляху вони роздавали дітям подарунки. Звідси і бере свій початок традиція на ранок 6 січня, в день Богоявлення, обдаровувати всіх дітей.

Точно так само, як наші діти пишуть листи Дідові Морозу, маленькі іспанці пишуть Трьом Царям-Волхвам. Вони заготовляють у своїх черевиках для їх верблюдів воду і сіно, підкладаючи туди ж і листи. Прокидаючись рано вранці, діти відразу перевіряють черевики, якщо вони виявляються порожніми, то прохання почуті, і малюків чекають довгоочікувані подарунки. Але такими привілеями користуються тільки слухняні діти. Хто протягом року був поганим, отримує всього лише шматок вугілля, щоправда, сьогодні зробленого з цукру. Це служить їм нагадуванням, що в наступному році, щоб отримати хороші подарунки, потрібно бути слухняним.

Святкування Дня Богоявлення починається ввечері 5 січня. У цей час Три Царя-Волхва відвідують всі іспанські міста. В Барселону вони прибувають з-за моря, тому для їхньої зустрічі тисячі людей збираються в порту. Вони припливають на власному кораблі, який називається «Санта-Евлалия», це ім'я однієї з святих покровительок міста. На суші Волхвів зустрічає сам мер Барселони. Він вручає їм ключі, щоб вони могли вночі відкривати всі двері в місті і залишати дітям свої подарунки.

Парадна хода рушає з однієї з центральних вулиць і закінчується біля Чарівної Криниці (Fuente Mágica), що знаходиться біля підніжжя гори Монтжуїк (Montjuïc). До півмільйона людей збирається, щоб побачити цей вражаючий парад карет, дресированих тварин, танцюристів і циркових артистів. Міські вулиці заповнені цукерками, які кидають Волхви і їх свита в натовп.

Богоявлення - дуже радісне свято, не кажучи вже про неймовірні за красою шоу. Відвідування Барселони в ці дні поступово стає світовою традицією. У святкуванні бере участь все місто: в кожному районі проводиться своя власна, дещо не така грандіозна як міська, хода. Радісна атмосфера огортає все місто. Незважаючи на те, що ви вже вийшли з дитячого віку, нові, незабутні враження чекають вас. Приїжджайте до Барселони на ці свята і забудьте зимову тугу!