Спасибо за Ваш отзыв! Мы свяжемся с Вами в течении 24 часов!
Зарегистрироваться
Контакты

ОАЕ З КИЄВА: Раннє бронювання - Fujairah Rotana Resort & Spa 5* - знижка 30%
06.08.2014

Готель

Тип харчування

Ціна ½ Dbl

 

Fujairah Rotana Resort & Spa 5*

Classic Balcony

BB / HB / FB / ALL

від 1022 USD

Premium Balcony

BB / HB / FB / ALL

від 1140 USD

Classic Terrace

BB / HB / FB / ALL

від 1168 USD

 

До вартості входить: проживання в готелі, харчування, переліт, страховий поліс, груповий трансфер а/п – готель - а/п

Додатково сплачується: віза 70 $ 

 

 Ваші менеджери

 

Яна Гончар

Yana.Gonchar@tpg.ua

 

Ирина Зеляк

Iryna.Zeliak@tpg.ua

 

Крістина Шарнопольска

Kristina.Sharnopolskaya@tpg.ua 

 

Анна Щербина

Anna.Sherbyna@tpg.ua

 

Анна Шитюк

Anna.Shytiuk @ tpg.ua

 

Тетяна Риженко

Tetyana.Ryzhenko@tpg.ua

 

Андрій Кравченко

Andriy.Kravchenko@tpg.ua